Фотоконкурс на тему європейської ідентичності кримських міст

Сімферопольська міська молодіжна громадська організація “Світло” оголошує фотоконкурс на найкращу роботу на тему європейської ідентичності кримських міст “Європейський погляд”

Сімферопольська міська молодіжна громадська організація “Світло” оголошує фотоконкурс на найкращу роботу на тему європейської ідентичності кримських міст “Європейський погляд”. Конкурс підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Участь у фотоконкурсі можуть брати авторські роботи, пов’язані з європейською ідентичністю кримських міст. Автор має показати, чому він вважає своє місто європейським, які елементи повсякденного життя сучасного кримського міста, на його погляд, актуальні і для Європи (соціально-економічні умови життя, європейські стандарти й цінності, інтереси молоді та суспільні взаємини тощо). Фоторобота (сюжет, назва, загальний контекст і сенс) має наочно демонструвати, що, на думку її автора, споріднює життя молодих людей Криму та Європи, чим, крім архітектури, схожі міста в цих регіонах і яке їх сприйняття.

Роботу переможця буде опубліковано на кольорових плакатах формату А2, які буде поширено по вишах і школах Криму. З найкращих робіт буде створено пересувну виставку, яку декілька місяців демонструватимуть у різних містах Криму. Крім того, найкращі фотороботи буде презентовано в європейських містах – побратимах кримських міст.

Кінцевий термін подання фоторобіт – 23 квітня. Результати конкурсу буде оголошено до 30 квітня.

Вимоги до фоторобіт:
– формати .jpg, .tif, .psd;
– роздільна здатність не менш ніж 300 dpi;
– розмір не менш ніж 1600 х 1200.

Роботи слід надіслати на електронну адресу svitlo.simferopol@gmail.com.

Сімферопольська міська молодіжна громадська організація “Світло”
Микита Шабанов
(0652) 70 60 73

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: