Фотографам пропонують показати “Європейську Луганщину”

Луганський центр європейської інформації спільно з Агентством стійкого розвитку Луганського регіону та Луганською обласною універсальною бібліотекою імені М. Горького проводять конкурс фотографії “Луганщина Європейська”

Луганський центр європейської інформації спільно з Агентством стійкого розвитку Луганського регіону та Луганською обласною універсальною бібліотекою імені М. Горького проводять конкурс фотографії “Луганщина Європейська”. Проект “Партнерство заради розвитку: формування сталого партнерського кола Луганського ЦЄІ та проєвропейських громадських об’єднань Луганщини” підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Завдання конкурсу – за допомогою фотографії продемонструвати історичні та сучасні куточки краю, які підтверджують існування загальноєвропейської спадщини на території області та/або демонструють сучасний вплив на регіональний розвиток області.

Участь у конкурсі можуть брати особи не молодше 14 років. Кожен конкурсант може подати не більше трьох робіт. До конкурсних робіт слід додати анкету-пояснення.

Роботи буде оцінено за такими критеріями:
– художня якість фотографії;
– тема й ідея фотографії;
– оригінальність.

Роботи повинні мати розмір А4 та бути оформленими в рамку (формат може бути більшим, але не меншим). Усі фотографії, надіслані на конкурс, не буде повернено. Найкращі фотографії буде представлено на виставках із нагоди святкування Днів Європи в Україні у травні. Конкурсні роботи слід подавати до 15 березня включно.

Роботи слід надсилати на адресу: 91053, Луганськ, вул. Радянська, 78, Луганська ОУНБ ім. О.М.Горького, відділ літератури з іноземних мов (4 поверх), з поміткою “Фотоконкурс” до уваги Яковлевої Н. О.

Результати конкурсу буде оголошено 1 квітня, імена та фотороботи переможців буде розміщено на сайті бібліотеки, веб-сторінці Луганського Центру європейської інформації та на сайті Мережі Центрів європейської інформації України.

Призом конкурсу стане візит дружби до Чернівців у квітні, який передбачає відвідування Чернівецького центру європейської інформації. Усі витрати, пов’язані з проїздом, харчуванням і проживанням у Чернівцях, компенсує переможцям конкурсу Луганський центр європейської інформації.

Контакти: Луганський центр європейської інформації, (0642) 533 440 cei.luhansk@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: