Форум-театр для рома: інтерактивні вистави на соціальні теми

У Києві відбувся Форум-театр для рома – показ інтерактивних вистав на соціальні теми

8 грудня в Києві відбувся Форум-театр для рома – показ інтерактивних вистав на соціальні теми. Захід провів Конгрес національних громад України та Київський освітній центр “Простір толерантності” за підтримки програми “Рома України” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході взяли участь молоді активісти й активістки неурядових організацій.

Під час заходу було показано вистави про відмову прийняття ромських дітей у школу через етнічну приналежність та змішані шлюби в ромських сім’ях. Глядачі запропонували варіанти вирішення ситуацій. Під час обговорення було згадано про авторитет батьків у ромських родинах, відповідальність молодих людей, які прагнуть укласти шлюб, важливість підтримки близьких.

Показ вистав і підготовчий тренінг є етапом формування активістської мережі ромської молоді.

Форум-театр – це особлива форма театру, в якому непрофесійні актори й акторки грають сцени з реального життя. Участь в обговоренні беруть глядачі. Засновником Форум-театру є Авґусто Боаль.

Контакти:
Конгрес національних громад України
Андрій Книжний
(044) 248 36 70
050 204 77 45

***

Мета програми “Рома України” – сприяти інтеграції ромів в українське суспільство шляхом покращення рівня освіти, доступу до послуг охорони здоров’я, захисту прав, а також побудови лідерства та спроможності ромської молоді.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: