Реєстрація на VI Форум «Україна – Польща»

31 травня у Києві у рамках VI Форуму «Україна-Польща» відбудеться Конференція «Україна-Польща: пріоритетне партнерство», що проводять Міжнародний фонд «Відродження» та Фонд ім. Стефана Баторія (Польща).

31 травня у Києві в рамках VI Форуму «Україна-Польща» відбудеться Конференція «Україна-Польща: пріоритетне партнерство», що проводять Міжнародний фонд «Відродження» та Фонд ім. Стефана Баторія (Польща).

Час: 31 травня, 9:30 – 13:00

Місце: м. Київ, вул. Госпітальна, 4, прем’єр-готелі «Русь»

Дискусія буде присвячена актуальному порядку денному та майбутньому українсько-польських відносин. У травні 2017 р. Україна та Польща відзначають 25-річчя Договору про добросусідство, дружні відносини і співробітництво. З історичної точки зору, це найкраща чверть століття українсько-польських відносин. Разом з тим, після гострих політико-історичних дискусій минулого року, по обидва боки українсько-польського кордону складається відчуття вакууму, нерозуміння порядку денного двосторонніх відносин. З кожної сторони знаходяться бажаючі поставити під сумнів саму важливість цих відносин у сучасному світі, що змінюється.

Ініційована Міжнародним фондом «Відродження» та Фондом ім. Стефана Баторія українсько-польська експертна Діалогова Група представить на конференції своє бачення відносин України і Польщі як рівного партнерства з широким порядком денним та усвідомленням об’єктивних спільних інтересів. Це партнерство, орієнтоване в майбутнє; його метою є історичне примирення, а не конфронтація. Це партнерство включає посилену співпрацю на міжнародній арені та у сфері безпеки. Це не лише відносини між урядами – це надзвичайно широкі стосунки між двома суспільствами. Під час конференції учасники матимуть можливість обговорити це бачення з експертами Діалогової групи, а також українськими та польськими політиками.

Спікери:

  • Олександр Сушко, науковий директор Інституту євро-атлантичного співробітництва, Голова Правління Міжнародного фонду «Відродження»;
  • Яцек Жур, заступник посла Республіки Польща в Україні;
  • Катажина Пелчинська-Наленч, директорка програми “Відкрита Європа” Фонду ім. Стефана Баторія, колишній посол Республіки Польща в Росії;
  • Дмитро Шульга, директор Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження»;
  • Йоанна Конєчна-Саламатін, соціолог, науковий співробітник Інституту соціології Варшавського університету;
  • Альона Гетьманчук, директорка Інституту світової політики;
  • Микола Княжицький, народний депутат України («Народний фронт»), Голова Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності, Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща;
  • Оксана Юринець, народний депутат України («Блок Петра Порошенка»), Співголова групи з міжпарламентських зв’язків з Республікою Польща;
  • Адам Шлапка, генеральний секретар партії «Новочесна»;
  • Павєл Залевскі, колишній депутат Сейму та Європейського парламенту.

УВАГА реєстрація: Кількість місць обмежена. Участь у конференції можлива виключно за умови попередньої реєстрації https://goo.gl/forms/4Uc4jYHJznHVBzf03 не пізніше 30 травня.

Акредитація медіа на місці.

Форум «Україна-Польща», заснований 2012 року, зводить разом політиків, експертів, громадських активістів, лідерів думок двох країн, які обмінюються ідеями і поглядами, щоб покращити розуміння ситуацій в обох країнах і розвивати міцніші двосторонні стосунки. Разом з тим, ці дискусії виходять за рамки двосторонніх відносин і внутрішньої ситуації в обох країнах, і стосуються також питань міжнародної політики, регіональних та світових викликів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: