Форум транскордонної співпраці в рамках Європейських Днів Добросусідства “Кордон 835”

Оргкомітет Європейських Днів Добросусідства запрошує громадські організації, об’єднання та товариства, представників органів державної влади та місцевого самоврядування (міські та селищні голови; депутати місцевих рад), підприємства та Міжнародні Фонди до участі у Форумі транскордонної співпраці.

Форум проводитиметься 29-30 серпня 2009 р. у с. Кречів та м.Нововолинськ (Волинська область) – острів Крилів (Люблінське воєводство). Заходи відбуватимуться безпосередньо біля 835 прикордонного знаку на східному кордоні ЄС, що знаходиться в руслі ріки Буг.

Форум Транскордонної Співпраці організовують МГО “Академія Української Молоді” (м.Львів),  Фундація Духовної Культури Пограниччя (м.Люблін), ВОМГО “Асоціація Молодих Реформаторів”, ЦГМОВ “Наша справа” (м.Луцьк) за підтримки Європейської програми Міжнародного Фонду “Відродження” та за сприяння Волинської облдержадміністрації, міської ради м. Нововолинськ та Фонду Конрада Аденауера в Україні.

Форум – це можливість представити свою діяльність, знайти нових партнерів, поділитися досвідом, висловити свої пропозиції щодо питань транскордонної співпраці та почути думку провідних експертів у сфері транскордонної співпраці, євроінтеграції. Метою форуму є обговорення сучасного стану та перспектив розвитку транскордонного співробітництва створення нових пунктів перетину на східному кордоні Європейського Союзу. Пропонується обговорити актуальні питання реалізації Європейської політики сусідства та Східного Партнерства.    

У програмі форуму:

  • Виставка презентаційних стендів громадських організацій, які займаються транскордонною співпрацею
  • Презентації програм Фондів у сфері транскордонної співпраці та європейської інтеграції
  • Презентації успішних проектів у сфері транскордонної співпраці та європейської інтеграції
  • Обмін  досвідом з питань підготовки та реалізації транскордонних проектів
  • Круглий стіл за участю провідних експертів, представників влади та міжнародних інституцій на тему “Європейське Добросусідство та Східне Партнерство: актуальний стан, труднощі та перспективи”
  • Зустріч молодіжних лідерів та депутатів Польщі та України
  • Презентації інвестиційних проектів прикордонних регіонів
  • Круглий стіл за участю провідних експертів, представників влади, бізнесу на тему “Економічне прикордонне співробітництво: моделі співпраці, труднощі та перспективи”

Умови участі у форумі:

Для участі у Форумі необхідно надіслати заповнену реєстраційну форму на електронну адресу forum835@gmail.com до 5 серпня 2009. Підтвердження участі у Форумі буде надіслане до 18 серпня.

Участь у форумі є безкоштовною, кількість місць на участь у круглому столі обмежена. Кожній організації буде надана можливість розміщення інформаційних матеріалів на стендах.

Організатори не відшкодовують транспортних витрат. Робочі мови: українська, польська та англійська. 

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: