Форум Солідарності Волонтерів у Харкові

У заході візьмуть участь волонтери з різних міст, представники органів влади й силових структур

19 вересня в Харкові відбудеться Форум Солідарності Волонтерів. Захід проводить ініціативна група “Help Army”, ГО “Територія миру” й ІЦ “Майдан Моніторинг” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” й Українського кризового медіа-центру. Інформаційний партнер – PR-агентство “Bagels&Letters”.

У заході візьмуть участь волонтери з Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська й інших міст, а також представники Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров’я, Харківської обладміністрації та інших органів влади й силових структур.

У межах Форуму працюватиме 4 секції:
– Громадянська безпека, цивільний захист і цивільна оборона
– Інформаційна політика й інформаційна безпека
– Допомога Збройним Силам і військовим госпіталям (найнагальніші потреби, можливості громадянського суспільства, координація зусиль з органами влади)
– Допомога вимушеним переселенцям (законодавство та правовий статус, соціальна адаптація та психологічна допомога, житло, працевлаштування, доступ до освіти, залучення гуманітарної допомоги).

Для участі у Форумі обов’язкова реєстрація. Якщо учасник хоче виступити на одній із секцій як спікер, слід вказати це в анкеті.

Подія на “Facebook”

Контакти:
ІЦ “Майдан Моніторинг”
Іванна Скиба
ivanna.skyba@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: