ІІІ Форум з організаційного розвитку

3-4 грудня 2014 року в Києві, у приміщенні НСК «Олімпійський» відбудеться ІІІ Форум з організаційного розвитку. Тема Форуму: «Культура миру: яким чином неурядові організації можуть розвинути свої спроможності діалогу та лідерства змін для розбудови та утвердження культури миру в Україні».

3-4 грудня 2014 року в Києві, у приміщенні НСК «Олімпійський» відбудеться ІІІ Форум з організаційного розвитку. Тема Форуму: «Культура миру: яким чином неурядові організації можуть розвинути свої спроможності діалогу та лідерства змін для розбудови та утвердження культури миру в Україні».

Форум з організаційного розвитку – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій. Разом із  провідними журналістами, інтелектуалами, політиками та суспільними лідерами думок учасники Форуму обговорюватимуть роль неурядових організацій в розбудові культури миру в Україні.

До участі у Форумі запрошені представники українських благодійних та громадських організацій з усіх регіонів України, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим. Реєстрація для участі в Форумі.

Протягом двох днів Форуму відбудуться панельні дискусії, майстер-класи та «круглі столи» на теми цінностей громадянського суспільства, організаційного розвитку, адаптивності організацій до умов конфлікту, інформаційної «війни» та адвокаційних стратегій. Будуть відкриті унікальні платформи для дискусій та спілкування – «Українська кав’ярня», «Жива історія», «Лабораторія практичних робіт». Впродовж усіх активностей Форуму працюватиме «КІНОпростір» від фестивалю Docudays, присвячений дотриманню прав людини.

Найочікуваніша подія Форуму – нагородження переможців конкурсу «Краща історія успіху громадської ініціативи». Більше п’ятдесяти громадських організацій були номіновані до участі в конкурсі, який покликаний відкрити всій Україні проекти, з яких треба брати приклад і про які не можна забувати. На сайті Форуму триває відкрите голосування, тож інтрига щодо переможця збережеться до останнього моменту.

Учасники та гості Форуму матимуть можливість ближче познайомитися один з одним та налагодити партнерські стосунки. Для цього працюватимуть відкриті майданчики неформального спілкування: «кава з донорами» та виставка-ярмарок провайдерів, що надають освітні, консультаційні та інші послуги для зміцнення спроможностей неурядового сектору.

Адміністратором Форуму є українська громадська організація ІСАР «Єднання» (http://isar.net.ua), але до проведення події залучається велика кількість донорів та партнерів: Американське агентство міжнародного розвитку (USAID), Шведське агентство міжнародного розвитку (Sida), Програма розвитку ООН в Україні, Представництво ЄС в Україні, Посольство королівства Нідерландів, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших.

ІІІ Форум з організаційного розвитку проводиться Ініціативним центром сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у межах проекту  «Платформа розвитку громадянського суспільства»; та завдяки фінансовій підтримці Уряду Швеції; Програмі розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) та Міністерства закордонних справ Данії; проекту «Громадянське суспільство. Діалог заради прогресу», який фінансується Європейським союзом; програми «Школа фондів громад» за фінансової підтримки фонду ім.Ч.С.Мотта; Міжнародного фонду «Відродження»; за участі Міністерства культури України та Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
Інформаційний партнер Форуму – hromadske tv

Контакти для ЗМІ: Климова Наталя: тел. (044) 201 01 60

Акредитація за посиланням: http://ngomarket.org.ua/publications/1223-accreditation

Детальніша інформація про Форум:

Сайт:  http://ngomarket.org.ua/forum

Facebook:  https://www.facebook.com/pages/III-Capacity-Development-Forum/647726355341320

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: