Форум Мережі центрів європейської інформації України

5-8 серпня під Києвом відбуватиметься Форум Мережі центрів європейської інформації України

5-8 серпня під Києвом (етнокомплекс “Українське село”, с. Бузова, вул. Дмитрівська, 1) відбуватиметься Форум Мережі центрів європейської інформації України. Захід проводить ГО “Центр європейських ініціатив” за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

У програмі Форуму – оцінка виконання стратегії Мережі, визначення планів на найближче майбутнє, налагодження співпраці з новими партнерами, розробка мережевих проектів.

Планується, що участь у Форумі візьмуть по 1-2 представники центрів європейської інформації (ЦЄІ), а також представники партнерських організацій, які мають досвід співпраці з Мережею чи окремими регіональними центрами.

Кожна організація може делегувати 1-2 особи для участі у Форумі. Учасників відбиратимуть на конкурсній основі члени Ради Мережі ЦЄІ.

Обов’язковою вимогою до всіх учасників є їхня активна участь у діяльності ЦЄІ (організація заходів, координація роботи, консультативна допомога) на постійній основі.

Представники організацій, що бажають узяти участь у Форумі, мають заповнити анкету (одна анкета від організації з даними про делегатів) і надіслати її на електронну адресу info@eu.sumy.ua до 23 липня включно.

Організатори забезпечують харчування, проживання, необхідні матеріали й обладнання, а також компенсують вартість проїзду до Києва й назад (за умови наявності оригіналів квитків).

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 16 регіональних інформаційно-просвітницьких ресурсних центрів із питань європейської інтеграції.

Контакти:
ГО “Центр європейських ініціатив”
info@eu.sumy.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: