Форум Громадянської асамблеї України “Політична криза: позиції громадянського суспільства”

Оргкомітет Громадянської асамблеї України, до якого  на сьогодні входять 32 представники громадських організацій та мереж з різних регіонів України, запрошує вас взяти участь у підготовці та проведенні форуму  Громадянської асамблеї України "Політична криза: позиції громадянського суспільства".

Форум Громадянської асамблеї України (графік проведення громадських обговорень) станом на 18.07.07

Оргкомітет Громадянської асамблеї України, до якого  на сьогодні входять 32 представники громадських організацій та мереж з різних регіонів України, запрошує вас взяти участь у підготовці та проведенні форуму  Громадянської асамблеї України “Політична криза: позиції громадянського суспільства”.

 Ми пропонуємо:

 ПЕРШЕ – провести широкі громадські обговорення в усіх регіонах України з таких питань:

1.       Загрози і виклики політичної кризи для суспільства.

2.       Які вимоги мають висунути громадяни до політиків та виборчої кампанії?

3.       Що і як має робити організована громадськість в умовах політичної кризи?

 ДРУГЕ – обрати й делегувати регіональних представників громадських організацій з регіонів на Громадянську асамблею України.

 ТРЕТЄ – провести 24 липня 2007 року в місті Києві форум Громадянської асамблеї України “Політична криза: позиції громадянського суспільства”, на якому будуть вироблені й прийняті підсумкові документи, що зафіксують позицію громадянського суспільства щодо причин виникнення політико-правової кризи, оголосять дороговкази для чинних політиків і політичних сил стосовно бажаного для суспільства виходу із кризи, а також – перелік вимог громадян до проведення виборчого процесу в умовах дострокових парламентських виборів. На заключне засідання Громадянської асамблеї України будуть запрошені Голова держави та лідери основних політичних сил.

Секретар Оргкомітету – Олеся Архипська, arkhypska@irf.kiev.ua

Веб-сайт Громадянської Асамблеї України

Христина Басілія, менеджер зі зв’язків з громадськістю
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: basiliya@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, кім.1

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: