Форум Громадянської Асамблеї України “Криза демократії в Україні. Позиції громадянського суспільства”

Мета Форуму – виробити позицію щодо захисту прав і свобод, європейської інтеграції України, парламентських виборів

22 березня о 10:00 у Києві, у концертній залі Українського дому (вул. Хрещатик, 2), відбудеться IV Форум Громадянської Асамблеї України “Криза демократії в Україні. Позиції громадянського суспільства”. Діяльність Асамблеї підтримує Міжнародний фонд “Відродження”.

Мета Форуму – виробити спільну позицію організацій громадянського суспільства щодо захисту прав і свобод громадян, європейської інтеграції України, парламентських виборів 2012 року, підвищення впливу громадянського суспільства.

Ключові питання Форуму:
● забезпечення прозорих і чесних парламентських виборів 2012 року шляхом консолідації зусиль громадянських мереж та організацій;
● вплив організацій громадянського суспільства на підготовку нової Конституції України;
● розвиток і поширення найкращих практик самоорганізації громадян.

Участь у заході братимуть представники Громадянської мережі “Опора”, кампанії “Новий громадянин”, руху “Чесно”, Комітету виборців України, ініціативи “1 грудня” й інших громадських організацій, мереж та ініціатив з усіх регіонів України. Серед учасників форуму – Ольга Айвазовська,  Ірина Бекешкіна, Ігор Жданов, Ігор Коліушко, Ігор Когут, Мирослав Попович, Олег Рибачук, Вікторія Сюмар і інші громадські діячі. Гостями Форуму будуть народні депутати Андрій Шевченко, Ірина Геращенко, Леся Оробець, радник Президента України Марина Ставнійчук та інші.

Громадянську Асамблею України заснували провідні громадські організації України навесні 2007 року. Це найбільша в Україні громадянська мережа, що об’єднує понад 400 громадських та експертних організацій з усіх регіонів. Асамблея надає національні та регіональні майданчики для дискусії та консолідації громадянських об’єднань. В основі її діяльності лежать принципи відповідальності, відкритості, об’єктивності, солідарності та незалежності від політичних позицій учасників.

Веб-трансляцію Форуму можна буде переглянути з 10:00 до 11:30 та з 15:00 до 17:30 тут

Програма Форуму

Акредитація ЗМІ
Андрій Зінченко
067 744 15 80
forum.gau@gmail.com

Реєстрація гостей та учасників
Денис Половинка
097 336 40 84
forum.gau@gmail.com

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: