Форум «Громадське партнерство у здійсненні реформ»: Рівне

22 грудня о 10.00 в Рівному (за адресою: майдан Просвіти, 2) (велика зала засідань) відбудеться Форум громадських лідерів «Громадське партнерство у здійсненні реформ».

22 грудня о 10.00 в Рівному (за адресою: майдан Просвіти, 2) (велика зала засідань) відбудеться Форум громадських лідерів «Громадське партнерство у здійсненні реформ».

Під час заходу планується обговорити низку актуальних питань сьогодення. Зокрема, проблем корупції в Україні, відкритості та прозорості діяльності влади, налагодження активного партнерського співробітництва між органами влади та громадськістю, підвищення впливу громадянського суспільства на впровадження реформ в Україні.

Форум передбачає такі формати роботи учасників:

Дискусійні панелі:

– «Проблеми корупції в Україні. Суспільні виклики та успішні приклади боротьби»;

– «Відкритість та прозорість в діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування. Стан та суспільні запити»;

– «Громадянське партнерство: влада і громадськість. Підвищення впливу громадянського суспільства на впровадження реформ в Україні».

Робота в секціях:

– «Досвід та потреби впровадження антикорупційних ініціатив у Рівненській області»;

– «Практика проведення державних закупівель у Рівненській області. Організація «ідеального» тендеру»;

– «Спільні запити та потреби щодо комунікацій влади та громадськості»;

– «Розвиток потенціалу громадянського суспільства: проблеми та шляхи реалізації»;

– «Влада і громадськість – партнери чи конкуренти?».

Організаторами заходу є управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської облдержадміністрації, Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України», Західноукраїнське представництво Міжнародного фонду «Відродження» за підтримки

Контакти: РОГО КВУ, cvurivne@cvu.rv.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: