Форум Global Ukrainians

10 -12 липня Форум Global Ukrainians – "Глобалізація, виклики та нові можливості для України" – збере експатів, урядовців та експертів, щоб розробити стратегію захисту інтересів України у світі.

10 -12 липня Форум Global Ukrainians – “Глобалізація, виклики та нові можливості для України” – збере експатів, урядовців та експертів, щоб розробити стратегію захисту інтересів України у світі.

Організатор Форуму – міжнародна громадська організація Global Ukraine. Це мережа молодих високоосвічених українських лідерів-експатів, які мають міжнародний досвід та глобальне мислення. Global Ukraine створює комунікаційну платформу для українців із США, Канади, Австралії, Японії, країн ЄС, Азії, арабського світу.  Ініціатива Global Ukraine виникла ще під час Майдану, а як громадська організація зареєстрована з лютого 2015 року.

На думку Віолети Москалу, ініціатора та співзасновниці Global Ukrainians, Форум може стати стратегічним інструментом реформування України. Адже запорукою  цих змін є міжнародна підтримка. Поки державні інституції будуть реформуватися, Форум Global Ukrainians може підсилити роботу МЗС та органів державної влади у захисті інтересів України у світі.

 “Майдан і війна показали величезний потенціал нових молодих українських закордонних лідерів і рухів, які зможуть осмислити та запропонувати сталу стратегію і нові механізми розвитку народної та культурної дипломатії, – каже Віолета Москалу. – Ми хочемо бути залучені до цього процесу, бо впевнені, що наші знання та контакти за кордоном – величезний капітал для держави”.

 На думку організаторів, Форум має допомогти визначити спільне розуміння того, як Захід розуміє та сприймає ситуацію на Донбасі та прогрес у реформуванні України.

Також учасники Форуму мають сформувати команду однодумців, створити умови для конструктивного діалогу між “народними дипломатами”, представниками бізнесу, влади, експертної спільноти, розробити стратегію народної та культурної дипломатії та довести її до українського уряду, національних ділових і політичних інституцій.

 Форум триватиме три дні:

– 10 липня – офіційне відкриття та презентація волонтерських рухів, які були засновані на підтримку “ЄвроМайдану” та Революції Гідності у різних країнах світу за останні 18 місяців; конференція Олександра Мельника, професора ICN Business School Ненсі-Мец (Франція). У панельній дискусії візьмуть участь представники влади, журналісти, експерти, громадські активісти та представники мережі Global Ukrainians.

– 11 липня  – основні сесії Форуму присвячені  феномену «народної дипломатії», що має сприяти просуванню інтересів України у світі:

  • Роль “народної дипломатії” у “гібридній війні”. Народні дипломати та міжнародна підтримка України. Ключові висновки для державної інформаційної політики.
  • Роль Global Ukrainians у глобальному просуванні сучасного українського мистецтва.
  • Global Ukrainians, інновації, digital agenda та економічний розвиток України.
  • Як розвивати співпрацю з Global Ukrainians? Як максимально ефективно використати цей високий інтелектуальний ресурс для реформування України?

– 12 липня заплановані брейнстормінг-сесії,  де учасники мережі зможуть окреслити основні напрямки стратегії народної та культурної дипломатії. Також буде складений та підтверджений план подальших дій щодо конкретних ініціатив Форуму Global Ukrainians.

Детальніше  з програмою Форуму та спікерами можна ознайомитися тут.

Серед спікерів Форуму: Тимофій Милованов, професор Піттсбурзького університету, співзасновник та член редакційної колегії VoxUkraine, Піттсбург, США; Микола Воробйов, директор Center for Eastern European Perspectives, Вашингтон, США; Віктор Галасюк, Голова Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва, Київ; Владислав Троїцький, засновник аудіо-музично-візуально-театрально-філософського проекту “ГогольFest”, Київ; Юлія Марушевська, український суспільний діяч, активіст Євромайдану, автор відео “I Am a Ukrainian”, член перехідної команди голови Одеської області М. Саакашвілі, Голова Інвестиційного агенства Одещини; Олексій Москаленко, відповідальний за стратегічний розвиток Української Асоціації Шанхаю; Катя Смаглій, організатор І Форуму Культурної Дипломатії України, директор Київського офісу Інституту Кеннана в Україні.

Модеруватимуть відкриття конференції:

Віолета Москалу, доктор філософії, науковий дослідник Університету Лотарингії (Франція), засновник Global Ukraine Foundation, ініціатор та співзасновник Форуму Global Ukrainians.

Василіса Ганджа, адміністратор та організатор української діаспори в Об’єднаних Арабських Еміратах, Ukrainians in Emirates (ОАЕ).

Реєстрація для відвідувачів Форуму за посиланням.

Акредитація для ЗМІ за посиланням.

Партнери: Фонд Відродження Всеукраїнськa щоденнa газетa День Аристократы | онлайн радио ЕспресоТВ Фонд Богдана Гаврилишина Інститут Кеннана в Україні Київська Школа Економіки VoxUkraine Український Кризовий Медіа-Центр Букінбеґ (PR&events)

Контакти:  Леся Кияк-Редькович, 0677987602, lesya.kyiak.redkovych@gmail.com

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: