Форум інноваційної освіти INED у Львові

В УКУ втретє відбудеться Форум інноваційної освіти INED 2019 — одна з найбільших освітніх подій у

Коли? 15-16 листопада
Де? Львів, Центр Шептицького

INED – це майданчик для обміну досвідом, ідеями, практиками втілення інновацій у школах. Дводенний захід для вчителів, адміністрації шкіл, громадських активістів, фахівців у сфері цифрових технологій та усіх зацікавлених у розвитку освіти в Україні.

Мета – ознайомлення освітян з інноваційними підходами до викладання та управління школами, популяризація соціального служіння, допомога у підвищенні рівня викладацької майстерності через обмін досвідом та ідеями.

“Сьогодні світ стає швидким і постійно змінюється, потрібно постійно пристосовуватися і бути гнучкими. Освіта і технології, дуже пов’язані. Освіта у великій мірі формує те, яким буде місто, країна і світ за декілька років,” – каже заступник міського голови Львова з питань розвитку, Андрій Москаленко.

Відтак, у програмі цьогорічного форуму багато дискусій, майстер-класів від українських вчителів, соціальних підприємців, керівників освітніх проєктів, а також виступи провідних спеціалістів з Європи і США та нетворкінг.

Експерти розповідатимуть про інноваційні навчальні методики та технології, нові підходи до управління закладами освіти, а також про виклики та можливості розвитку інклюзивної освіти в Україні.

“У справді інклюзивному середовищі кожен почуває себе безпечно та має відчуття приналежності до спільноти. Цінуються розмаїття та унікальна роль кожного та забезпечується краща якість освіти для всіх. Учні та їхні батьки беруть активну участь у прийнятті рішень, які їх торкаються, а освітяни мають необхідні компетенції, ресурси та підтримку для того, щоб створити освітнє середовище, яке створює можливість розвитку для усіх учнів.” – Григорій Баран, менеджер програми “Соціальний капітал” Міжнародного Фонду Відродження.

Форум поділятиметься на 3 тематики:

  • Сучасні методи формування соціального капіталу у закладах освіти.
  • Впровадження інноваційних методик та технологій у навчання.
  • Розвиток інклюзивної освіти в Україні.

“Процес накопичення соціального капіталу розпочинається ще у дитячому садку і продовжується у школі, закладі професійної освіти та університеті, формуючи у дітях ті неформальні норми та цінності, які допомагають злагоджувати колективні дії у групах людей. Поняття довіри, громадського діалогу, безперервного розвитку учасників освітнього процесу, ініціативності, культури спілкування стають ключовими у творенні сучасного, інноваційного, інклюзивного та по-справжньому нового освітнього середовища в Україні”Ольга Матійчук, координаторка форуму INED, керівник центру забезпечення Світоглядного ядра УКУ.

Представники ЗМІ можуть акредитуватися за посиланням.

Організатори заходу — Простір освітніх ініціатив, Управління ІТ Львівської міської ради

Генеральний партнер Форуму — Міжнародний фонд “Відродження”

Більше інформації на Facebook-сторінці події.

За додатковою інформацією звертайтеся: ined.forum@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: