Фонд “Відродження” започатковує нову форму спілкування з грантоотримувачами

Міжнародний фонд "Відродження" оголошує про початок роботи нового Інтернет-сервісу − МФВ-Консультант, інтерактивного веб-ресурсу з надання консультацій в Інтернеті щодо програмної та конкурсної діяльності Фонду

Міжнародний фонд “Відродження” оголошує про початок роботи нового Інтернет-сервісу − МФВ-Консультант, інтерактивного веб-ресурсу з надання консультацій в Інтернеті щодо програмної та конкурсної діяльності Фонду.

Мета сервісу “МФВ-Консультант” (www.konsultant.org.ua) — сприяти конструктивному діалогу Фонду з неурядовими організаціями України, які вже отримують грантову допомогу від МФВ або ж можуть претендувати на отримання такої допомоги від МФВ у майбутньому.

МФВ-Консультант надаватиме українським неурядовим організаціям оперативні кваліфіковані відповіді на питання стосовно загальної грантової діяльності Міжнародного фонду “Відродження”, консультації щодо окремих програмних напрямків Фонду, інформуватиме про останні грантові оголошення Фонду й даватиме експертні роз’яснення щодо участі в них.  Консультації забезпечуватимуть координатори програм МФВ.

Розроблений колективом Порталу “Громадський простір” (www.civicua.org), МФВ-Консультант доповнить вже наявні інструменти спілкування грантоотримувачів та працівників фонду – як письмових, так і усних. Зареєстровані користувачі зможуть отримати відповідь на своє запитання протягом 48 годин з моменту надходження заявки на адресу Фонду. Надіслані запитання будуть розміщені на веб-сайті сервісу та сформують базу найбільш запитуваних та важливих питань щодо грантової та програмної діяльності Фонду в Інтернеті.

Усі користувачі МФВ-Консультанту мають можливість висловитися в Інтернет-опитуванні щодо корисності та зручності сервісів послуги.

Задайте  своє запитання МФВ-Консультанту www.konsultant.org.ua !

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: