Фонд “Відродження” уклав Меморандум про співпрацю із владою Дніпропетровщини

Міжнародний фонд “Відродження” уклав меморандум про співпрацю з Дніпропетровською обласною радою та Дніпропетровською обласною державною адміністрацією.

Міжнародний фонд “Відродження” уклав меморандум про співпрацю з Дніпропетровською обласною радою та Дніпропетровською обласною державною адміністрацією. Документ підписали 2 серпня у Києві Голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод та Виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Євген Бистрицький.

Серед пріоритетних напрямків співпраці влади регіону та Фонду – налагодження ефективного діалогу громадських організацій з Обласною радою; забезпечення врахування інтересів усіх зацікавлених сторін у процесі земельної реформи; надання якісних юридичних послуг малозабезпеченим верствам населення; врахування інтересів громадськості при розробленні схеми планування території області; розвиток електронного врядування та ряд інших напрямків.

Обласна рада та облдержадміністрація зобов’язалися співпрацювати в напрямку надання всебічної організаційної та методичної допомоги громадським організаціям (територіальним громадам, Асоціації органів місцевого самоврядування) в рамках визначених пріоритетних напрямків.

Нагадаємо, раніше влада Дніпропетровського району долучилася до фінансування проектів Антикризової гуманітарної програми.

Контакти: Міжнародний фонд “Відродження”, Станіслав Лячинський, 044-486-24-74.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: