Фонд на Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства

29 листопада 2018 року в Києві відбудеться 7 Форум організаційного розвитку громадянського суспільства.

29 листопада 2018 року в Києві відбудеться 7 Форум організаційного розвитку громадянського суспільства. Форум – це найбільша національна платформа для навчання, спілкування та обміну досвідом у сфері організаційного розвитку благодійних та громадських організацій

Темою Форуму-2018 є «Мрія 3.0 Спроектований вплив». Мрія 3.0 – за аналогією з програмним забезпеченням 3.0 – це мрія, сформована самоорганізацією та самозалученням громадян. Об´єднана великою мрією спільнота активних і відповідальних українців здатна на дива, яких не бачив світ. Відтак Форум пропонує подивитися на мрію – як на амбітний проект, що його ми можемо реалізувати всі разом!

Міжнародний Фонд “Відродження” приєднається до Форуму в рамках трьох заходів:

1. Дискусія «Коли і як держава буде фінансувати незалежну аналітику?”, 11:30-13:00

Учасники будуть розмірковувати над такими темами як:

  • скільки держава виділяє коштів на наукові дослідження і аналітику та як їх розподіляє?
  • як держава формує замовлення на аналітику?
  • чи готові аналітичні центри «боротися» за залучення державного фінансування?
  • які є успішні кейси отримання державного фінансування?

2. Дискусія “Сталість та довіра у спільнотах через Імпакт-інвестиції”, час буде уточнений пізніше

Імпакт-інвестиції – інструмент суспільних змін в руках бізнесу, який сприяє надійним та довірливим партнерствам між бізнесом і громадськими організаціями, стимулює сталий розвиток спільнот. Учасники будуть говорити про те, чи готові українські підприємці до імпакт-інвестування і як цей інструмент може допомогти українському суспільству.

Учасники:

  • Марк Зархін, імпакт-інвестор, Львівський ресторатор;
  • Євгенія Несторович, програмна директорка Бієнали Довіри у Львові;
  • Василь Назарук, Western NIS Enterprise Fund;
  • Ніколай Латушкін, засновник і тренер в ADVANCE.

3. Сесія “Зустріч з донорами”, час буде уточнений пізніше

В рамках сесії усі охочі зможуть вживу поспілкуватися з уповноваженими представниками Фонду, задати важливі питання, познайомитись та дізнатись більше про діяльність “Відродження”.

Формат Форуму – багато локацій, де одночасно відбувається багато подій. 11 майданчиків працюватимуть протягом цілого дня, щоб надихнути та збагатити учасників максимально корисною інформацією. Тренінги з фандрайзингу та проектного менеджменту, дискусії та обговорення, «відкриті інтерв’ю», презентації, виставка-продаж соціальних бізнесів, зустрічі з спеціально запрошеними зірками громадського сектору – на Форумі буде все і навіть більше!

Реєструйтеся та приходьте: http://cd-platform.org/forum

Вперше “Форум з організаційного розвитку” відбувся у 2012 році, а минулоріч учасниками Форуму стали понад 1700 представників ОГС України та 11 інших країн світу.

Учасники Форуму – це представники українських благодійних та громадських організацій, органів державної та місцевої влади, бізнес-компаній та донорських організацій – усі, кого цікавить тема, як неурядовому сектору України стати сильнішим, професійнішим та впливовішим.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: