Фонд “Демократичні ініціативи” презентував висновки дослідження про потреби й очікування від майбутнього ВПО та біженців

З початком російського повномасштабного вторгнення своє місце проживання, за приблизними оцінками,  змінило понад 10 млн українців. Частина з них виїхала за кордон, більша частина переїхала до умовно безпечних регіонів в Україні. Такі масштаби переселення формують перед Україною гуманітарний виклик, з яким вона ще не стикалась у сучасній історії. Фонд «Демократичні ініціативи ім. Ілька Кучеріва» провели низку фокус-групових досліджень і глибинних інтерв’ю із  ВПО та представниками місцевої влади, з тим щоб здійснити оперативний аналіз ключових соціально-гуманітарних потреб біженців з територій, охоплених військовими діями. Результати дослідження вони представили в аналітичному звіті “Оцінка потреб та очікувань від майбутнього внутрішньо переміщених осіб та біженців”.

Звіт фокусується переважно на проблемах та запитах внутрішньо переміщених осіб, оскільки наявної інформації про біженців за кордоном недостатньо для систематизації даних.  

Дослідження проведене за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Стислі висновки дослідження можна переглянути у презентації:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: