Фокус-група на тему «Створення та діяльність ОСББ в умовах міста Суми»

13 липня 2010 року в Сумах буде проведено фокус-групу на тему «Створення та діяльність ОСББ в умовах міста Суми» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Захід, спрямований на якісний аналіз проблем та особливостей створення організацій співвласників багатоквартирних будинків у місті Суми, проводиться в рамках реалізації проекту «Стати справжнім господарем власного житла – реально!» (реалізується СМОГ «Правозахист» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження»). Усього в ході проекту передбачено проведення двох якісних досліджень проблеми за методом фокус-групи.

Цільовою аудиторією фокус-групи є спеціалісти в галузі ЖКГ, чиновники районних адміністрацій міста Суми та органів місцевого самоврядування Сумської міської ради, депутати, представники сфери бізнесу цієї галузі.

Метою проведення дослідження методом фокус-групи є якісне виявлення проблем створення ОСББ саме з точки зору чиновників та представників господарюючих суб‘єктів, котрі відповідають за взаємодію із ініціативними групами, за послуги в сфері ЖКГ, за забезпечення комфортного проживання громадян у місті.

Фокус-група пройде м.Суми за адресою: вул. Горького, 21, 1-й поверх, управління ЖКГ.

Контакти: Рекун Ігор, +38 095 6731671

* * *

Мета проекту«Стати справжнім господарем власного житла – реально!», що здійснюється СМОГ «Правозахист» за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, – забезпечити участь громадськості у реалізації реформи ЖКГ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: