Фінал гри «Шкільні Євродебати 2010» у Сімферополі

22 травня 2010 року в Центрі європейської інформації м. Сімферополь відбудеться фінал гри «Шкільні Євродебати 2010». Організатори заходу: РРА “Крим-перспектива” та КРУ “Універсальна наукова бібліотека ім.. І. Франка” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження».

Регіональна ресурсна агенція “Крим-перспектива” та КРУ “Універсальна наукова бібліотека ім.. І. Франка” запрошують всіх охочих на святкування Дня Європи в м. Сімферополь, під час якого відбудеться фінал гри «Шкільні Євродебати 2010».

В фінальній грі братимуть участь команди м. Євпаторія та м. Сімферополь.

Вони пройшли відбірні тури в своїх регіонах та краще за інші команди представили себе в полуфіналах гри.

Після проведення гри всі учасники і надалі святкуватимуть День Європи 2010 у євро містечку, де плануються зустрічі фіналістів гри з гостями свята, представниками ЄС та місцевої влади.

Заплановано також проведення бліц-турніра між шкільними командами, фіналістами гри та гостями свята – представниками ЄС. Також заплановані зустрічі шкільних команд з пресою.

Місце проведення гри: ЦЄІ м. Сімферополь на базі КРУ “Універсальна наукова бібліотека ім.. І. Франка”, вул. Набережна, 29

Час проведення: 11.00-14.00

Контакти: керівник проекту Шамков Ю.М, РРА “Крим-перспектива”, (0652) 505-812, schamkov@gmail.com , координатор заходу Целищева А., 0506640616, o.tselishcheva@gmail.com

***

Центр європейської інформації створено РРА «Крим-перспектива» у співпраці і на базі КРУ УНБ ім. І.Франка у м. Сімферополь та входить до Мережі Центрів європейської інформації.

Мережа центрів європейської інформації України об’єднує 22 центри, які створені за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду «Відродження» протягом 2005-2008р. Центри європейської інформації функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек у співпраці з громадськими організаціями. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, що спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України. Портал Мережі центрів європейської інформації України – http://ukrcei.org , e-mail: ukrcei@gmail.com.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: