Фінал конкурсу HiiL Innovating Justice Challenge 2021

Українські юридичні інновації- це про спрощення складних юридичних документів, пошуку юристів, надання послуги відшкодування податків, відстеження судових рішень та багатьох інших процесів. Усе це на фіналі конкурсу HiiL Innovating Justice Challenge!

Коли

Подія відбудеться 14 липня, о 16:30. Також буде трансляція в Youtube та Facebook.

Про конкурс

Українські проєкти шостий рік поспіль долучилися до міжнародного конкурсу інновацій у праві від HiiL (Гаазький інститут інновацій у праві). Він сприяє розвитку суспільно корисних проєктів у сфері права та правосуддя, що полегшують життя громадян, малого та середнього бізнесу. 

Про фіналістів

Ось ці 8 команд топ-інноваторів/інноваторок цього року: Clarity App, Consultant, FinSkarga, Legal Design, Myly, Povertay.com.ua, ProstoPrav, URBANDATA

Що ще цікавого буде? 

Панельна дискусія про лігалтек як рушій правової обізнаності та міні-воркшоп щодо інновацій. 

Як приєднатися? 

Участь безкоштовна. Попередня реєстрація обов’язкова у зв’язку з обмеженою кількістю місць: https://bit.ly/RegistrationPitchEvent
Подія відбудеться у Києві (Kooperativ, по вул. Січових Стрільців 23а). Також буде трансляція в Youtube та Facebook.

Захід проводиться англійською/українською мовою без перекладу.

Після заходу команда HiiL відбере дві команди-переможниці, які отримають запрошення на глобальну акселераційну програму HiiL Justice Accelerator, отримають гранти 10 000 євро кожна та можливість поборотись за додаткові 20 000 євро.

Програму HiiL Innovating Justice Challenge в Україні реалізує LinGo (ГО “Юридичні інновації”) за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, та комунікаційної підтримки спільноти KYIV Legal Hackers.  Інформаційні партнери: Ukrainian Startup Fund, Мережа правового розвитку.

Виникли питання? Звертайтеся до Дмитра Форемного (dmitry.foremnyi@hiil.org)

Адженда

16:30 →17:00Реєстрація

17:00 → 17:20
Вступні словаДмитро Форемний, керівник HiiL Innovation Hub, UkraineКі-ноут промова Роман Романов, директор програми “Права людини та Правосуддя”, Міжнародний фонд «Відродження» 
17:20 → 17:40Пітчі першої трійки інноваторів та Q&A: Clarity App, Consultant, FinSkarga
17:40 → 18:00Панельна дискусія: Юридичні інновації — рушій правової обізнаності?– Регіна Бондаренко, CEO Pravoman– Ольга Осінська, Головний спеціаліст з розвитку електронної комерції та бізнесу, Мінцифра– Олександр Баранов, в.о. директора Координаційного центру з надання безоплатної правової допомоги
18:00 → 18:20Пітчі другої трійки інноваторів та Q&A:Legal Design, Myly, Povertay.com.ua
18:20 → 18:40Воркшоп\бізнес-граОлена Потієнко, експертка з сервіс дизайну
18:40 → 19:00Пітчі третьої трійки інноваторів та Q&A:ProstoPrav, URBANDATA
19:00 → 19:10Завершення 
19:00 – 21:00Нетворкінг, жива музика

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: