Фестиваль Рівності – 2014

13-16 грудня, у Києві відбудеться Фестиваль Рівності. Захід організову¬ється Коаліцією з протидії дискримінації в Україні та ГО “Інсайт” в партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

13-16 грудня, у Києві відбудеться Фестиваль Рівності. Захід організову­ється Коаліцією з протидії дискримінації в Україні та ГО “Інсайт” в партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні.

Протягом чотирьох днів Фестивалю відбудуться кінопокази, фотовиставки, перформанси, дискусії, майстерні та багато іншого.

fest_rivnГоловне завдання фестивалю — це побудова культурної платформи для створення простору вільного від дискримінації, упереджень та ієрархій, відкритого для художнього осмислення сус­пільних процесів, соціального мистецтва та арт-активізму в контек­сті захисту прав людини та надання голосу різним спільнотам. Для цього організатори і учасники Фестивалю об’єднають зусилля правозахисного та мистецького середовищ.

Кредо фестивалю: Мистецтво — рушійна сила соціальних перетворень.

В рамках Фестивалю  15 грудня о 17.00, у кінотеатрі «Кінопанорама відбудеться кінопоказ фільмів «Ромська мрія». Після показу у Малому залі «Кінопанорами» відбудеться дискусійне обговорення.«Ромська мрія» — це дослідження українськими документалістами проблем ромів Закарпатської області.

Локації: Кінотеатр «Кінопанорама» (вулиця Шота Руставелі, 19) та арт-кав’ярня «Купідон» (вулиця Пушкінська, 1-3/5)

Програма Фестивалю

Контакти: Олена Шевченко, ГО «Інсайт», 0979833482, manager.insight@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: