АНОНС: Фестиваль художнього перекладу TRANSLATORIUM 2018

У Хмельницькому протягом 28-30 вересня.

У Хмельницькому протягом 28-30 вересня вдруге відбудеться літературно-перекладацький фестиваль “TRANSLATORIUM”. За три дні фестивалю організатори проведуть 20 перекладацьких, літературних та мистецьких подій, на яких виступатимуть понад 25 гостей з усіх куточків України.

Традиційно заходи проходитимуть у Хмельницькому національному університеті та декількох локаціях у центрі міста, а саме — в Мистецькому дворику, Книгарні «Є», Хмельницькому обласному художньому музеї, моно-театрі «Кут» та кав’ярні «Feelin’good Coffee».

Організатори фестивалю — Український літературний центр, перекладацька група «VERBація», активістки з Хмельницького та Києва спільно з Управлінням культури і туризму Хмельницької міської ради за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», Українського культурного фонду та Хмельницької міської ради.

Для Міжнародного фонду “Відродження” перекладацька справа та книговидання посідають особливе місце серед  усіх напрямків роботи. Протягом 1993 до 2011 за підтримки Фонду в Україні було видано близько 800 перекладів класики світової гуманітаристики українською мовою. Цьогорічний фестиваль, що відбувається за підтримки програми «Соціальний капітал» фонду «Відродження», покликаний об’єднати перекладацьку та літературну спільноти й залучити до літературних процесів суспільство.

Вхід на всі події фестивалю вільний. Реєстрація для відвідувачів та преси не потрібна. 

Телефон для питань від медіа: + 38 (063) 928-80-70

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: