Фахівці запропонують заходи для подолання дитячої експлуатації

25-27 травня о 10:00 в Донецьку відбудеться семінар “Добрі практики подолання найгірших форм дитячої праці в Україні”

25-27 травня о 10:00 в Донецьку, у готельному комплексі “Хуторок” (вул. Димитрова, 2-Б), відбудеться семінар “Добрі практики подолання найгірших форм дитячої праці в Україні”. Семінар проходить у межах проекту “Поширення найкращих практик у сфері подолання експлуатації найгірших форм дитячої праці”, який реалізує Донецький молодіжний дебатний центр спільно з Херсонським обласним центром “Успішна жінка” за підтримки програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” Міжнародного фонду “Відродження”.

Упродовж семінару заплановано розглянути основні елементи системи громадського моніторингу – від виявів експлуатації дитячої праці на місцевому рівні до надання послуг із реабілітації жертв експлуатації та здійснення превентивних заходів. Основну увагу буде приділено ролі та функціям громадських моніторингових комітетів (Community Watchdogs), налагодженню міжсекторного партнерства, можливостям прямої соціальної допомоги на рівні громади, просвітницьким і превентивним заходам.

Контакти: Донецький молодіжний дебатний центр, Валентина Дьомкіна, (062) 385 98 39, debate@cent.dn.ua

***

Мета програми “Схід-Схід: партнерство без кордонів” – розвивати співробітництво між представниками міжнародної громадськості для вирішення соціальних і соціально-економічних проблем, які виникли в перехідний період після розпаду Радянського Союзу та соціалістичної системи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: