Фахівці вивчатимуть економічні аспекти євроінтеграції України

Інститут економічних досліджень і політичних консультацій спільно з Громадською експертною радою при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС розпочинає проект “Економічні аспекти європейської інтеграції України крізь призму виконання пріоритетів ПДА: експертний аналіз, рекомендації та публічна дискусія”

Інститут економічних досліджень і політичних консультацій спільно з Громадською експертною радою при Українській частині Комітету з питань співробітництва між Україною та ЄС розпочинає проект “Економічні аспекти європейської інтеграції України крізь призму виконання пріоритетів ПДА: експертний аналіз, рекомендації та публічна дискусія”. Проект підтримує Європейська програма “Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект спрямовано на надання якісної експертизи з актуальних економічних питань європейської інтеграції України, у тому числі щодо виконання Порядку денного про Асоціацію (ПДА) між Україною та ЄС у сфері економічного діалогу.

Експерти розроблятимуть рекомендації стосовно економічної політики України у сферах, пов’язаних із ПДА. Заплановано готувати як експертні коментарі й аналітичні огляди, так і консультаційні роботи, що міститимуть рекомендації для уряду у сфері економічної політики.

Інститут підтримуватиме широку публічну дискусію шляхом поширення й обговорення матеріалів проекту, а також регулярно інформуватиме представників уряду України та європейської сторони про результати проекту.

Інститут економічних досліджень і політичних консультацій
Вероніка Мовчан, movchan@ier.kiev.ua
Катерина Шинкарук, shynkaruk@ier.kiev.ua
(044) 278 63 42
institute@ier.kiev.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: