Фахівці обговорять законодавчі ініціативи з розвитку ЖКГ й управління житлом

17 травня з 10:00 до 14:00 у Львові відбудеться регіональний круглий стіл “Громадські законодавчі ініціативи в реформуванні системи управління житлом”

17 травня з 10:00 до 14:00 у Львові, у Малій сесійній залі міськради (площа Ринок, 1), відбудеться регіональний круглий стіл “Громадські законодавчі ініціативи в реформуванні системи управління житлом”. Захід організовують Спілка власників житла України (Київ) та Центр досліджень місцевого самоврядування (Львів) у межах проекту “Громадські ініціативи в реформуванні житлового господарства” за підтримки Львівської міської ради, Центру підтримки ОСББ у Львові та програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь:
· Андрій Садовий, міський голова Львова
· Михайло Березовчук, заступник голови Спілки власників житла України
· Володимир Бригілевич, голова правління Центру досліджень місцевого самоврядування.

Учасники обговорять роль громадських організацій у розробці ефективного законодавства у сфері ЖКГ, досвід ОСББ й органів місцевого самоврядування (ОМС) у вирішенні проблем функціонування ОСББ, а також спроби громадських організацій, ОМС і держави подолати кризу вітчизняного ЖКГ.

Представники місцевих влад, керівники ОСББ і голови осередків СВЖУ Львова, Ужгорода, Вінниці, Чернівців, Івано-Франківська обговорюватимуть проблеми ОСББ і ділитимуться досвідом їх вирішення. Увагу також буде приділено законопроектам у сфері ЖКГ та експертним пропозиціям до них.

Із програмою заходу можна ознайомитися тут.

Аналогічні круглі столи відбулися в Новограді-Волинському та Дніпропетровську.

Контакти: Центр досліджень місцевого самоврядування, Володимир Бригілевич, (032) 235 68 48, centredms@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: