Фахівці обговорять стратегію розвитку Дунайського регіону

13 червня в місті Ізмаїл (Одеська область) і 15 червня в Чернівцях відбудуться громадські слухання щодо перспектив впровадження в Україні Плану дій Європейської стратегії розвитку Дунайського регіону, яку ухвалила Єврокомісія наприкінці 2010 року

13 червня в місті Ізмаїл (Одеська область) і 15 червня в Чернівцях відбудуться громадські слухання щодо перспектив впровадження в Україні Плану дій Європейської стратегії розвитку Дунайського регіону, яку ухвалила Єврокомісія наприкінці 2010 року. Слухання організовує МБО “Екологія-Право-Людина” спільно з Громадською експертною радою при Українській частині комітету з питань співробітництва Україна – ЄС, Чорноморським регіональним відділенням Української екологічної академії наук, Громадською радою при Ізмаїльській міській раді, Центром регіональних досліджень, Південноукраїнською коаліцією інститутів громадянського суспільства за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

На порядку денному – підготовка національного та регіональних планів дій щодо участі України у втіленні проектів у 11 пріоритетних сферах, визначених документом. Для їх ухвалення слід визначити ключові напрями регіональної розбудови, місце, роль, можливості, ресурси та механізми залучення української частини Дунайського регіону до спільної системи сталого макрорегіонального розвитку.

На громадських слуханнях заплановано обговорити зазначений документ, діяльність органів влади та громадськості щодо участі України в реалізації стратегії в майбутньому, ключові регіональні проблеми Українського Придунав′я на тлі загальнодунайських процесів.

Контакти:
МБО “Екологія-Право-Людина”
Олена Кравченко, lena@uoregon.edu
Аліна Самура, samura.alina@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: