Реєструйтеся на перший в Україні онлайн-курс із фактчеку від VoxCheck та EdEra

Курс «Фактчек: Довіряй-перевіряй» буде корисним для всіх українців, що втомилися від інтернет-фейків, маніпуляцій ЗМІ та брехні політиків.

voxcheck online course

Для тих, хто хоче споживати тільки правдиву інформацію і не потрапити у пастку фейків і міфів, проект VoxCheck та EdEra створили онлайн-курс «Фактчек: Довіряй-перевіряй».

Своїми знаннями та досвідом ділитимуться Олена Шкарпова, редакторка проекту VoxCheck, Максим Скубенко, заступник редактора проекту VoxCheck та Борис Давиденко, виконавчий директор та головний редактор VoxUkraine.

Експертами курсу виступили Саймон Островський, журналіст VICE, CNN, ВВС, менеджер видання AIN.ua Олександр Лінник, лідер проекту Індекс моніторингу реформ у VoxUkraine Тетяна Тищук та заступник директора ІА «Інтерфакс Україна» Дмитро Кошевой.

Курс «Фактчек: Довіряй-перевіряй» буде корисним для всіх українців, що втомилися від інтернет-фейків, маніпуляцій ЗМІ та брехні політиків. Але особливо він стане в пригоді, якщо ви працюєте з великими об’ємами інформації та розумієте важливість її точності та достовірності.

Слухачі курсу дізнаються:

  • які головні ознаки фейків
  • як за 5 хвилин перевірити відео, фото чи сумнівний факт
  • які існують джерела даних та як ними користуватися
  • як створюються новини
  • як контролювати слова політиків

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Початок курсу – 15 листопада.

Термін навчання – чотири тижні, по одному модулю щочетверга.

Курс включає відео-лекції, інтерактивні завдання, проходження тестів та використання простих інструментів для перевірки даних.

Після успішного закінчення курсу учасники отримають безкоштовний Сертифікат.

Курс створено VoxUkraine у партнерстві зі студією онлайн-освіти EdEra.


Курс «Фактчек: довіряй-перевіряй» підготовлено в межах Ініціативи з розвитку аналітичних центрів в Україні, яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні. Думки та позиції викладені у курсі є позицією авторів та не обов’язково відображають позицію Посольства Швеції в Україні, Міжнародного фонду «Відродження» та Ініціативи відкритого суспільства для Європи (OSIFE).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: