Європейський вимір Вінниці відтворили в мультимедійній екскурсії

Центр європейської інформації у Вінниці та Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека імені Климента Тімірязєва підготували мультимедійну екскурсію “Вінниця – місто європейських цінностей”

Центр європейської інформації у Вінниці та Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека імені Климента Тімірязєва підготували мультимедійну екскурсію “Вінниця – місто європейських цінностей”. Її створено в межах кампанії “Я поділяю європейські цінності”, яку проводить Мережа центрів європейської інформації України з нагоди святкування Дня Європи 2011 за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Також у Вінниці 20 травня відбудуться театральні постановки та тематичні дискусії з молоддю на тему європейських цінностей в рамках проекту “Молодь – за європейські цінності!” та кампанії “Я поділяю європейські цінності”. Молоді люди переглянуть виставу “Варшавський набат”, мініатюру “Безсмертя Пирогова” та моновиставу “Суфлер”, які презентують такі європейські цінності, як верховенство права, права людини, толерантність, свобода, демократія, людська гідність.

Вистави також відбудуться у Львові (16 травня), Хмельницькому (17 травня), Кіровограді (18 травня), Чернівцях (19 травня) і Черкасах (24 травня).

Контакти: Центр європейської інформації у Вінниці, 097 391 35 90, eurocentrevinnitsa@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: