Європейський стандарт енергоефективності “пасивна будівля”: реалії та перспективи в українських школах

11 березня з 11:00 до 12:00 в Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція “Європейський досвід “пасивна будівля”: реалії та перспективи в українських школах”

11 березня з 11:00 до 12:00 в Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться прес-конференція “Європейський досвід “пасивна будівля”: реалії та перспективи в українських школах”. Захід проводить БО “Глобальна синергія” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники:
– Оксана Фірсова, директор БО “Глобальна синергія”;
– Ольга Квашук, координатор проектів Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”;
– Сергій Шевченко, керівник групи експертів.    

Питання для обговорення:
– Чи є дорожньою картою для України практика Євросоюзу щодо запровадження стандарту енергоефективності “пасивна будівля”?
– Чому третина представників влади в Україні не підтримує задекларованої урядом політики підвищення енергоефективності в будівлях?
– Який вибір: країна з руїнами дорадянських і радянських шкіл, які чесно відпрацювали свій фізичний ресурс, чи створення комфортних умов для перебування дітей у навчальних закладах за сучасними стандартами енергоспоживання?

Контакти:
БО “Глобальна синергія”
(044) 465 64 41
globalsynergyfoundation@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: