Європейський простір: портал проєвропейського громадянського суспільства України

Інформаційно-аналітичний центр "Громадський простір" та Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження" оголошують про початок роботи спільного Інтернет-проекту "Європейський простір: портал проєвропейського громадянського суспільства України"

Інформаційно-аналітичний центр “Громадський простір” та Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” оголошують про початок роботи спільного Інтернет-проекту “Європейський простір: портал проєвропейського громадянського суспільства України” — http://eu.prostir.ua.

Портал “Європейський простір” має на меті створити систему інформаційної підтримки процесу європейської та євроатлантичної інтеграції України та надання українським громадянам інформації про діяльність проєвропейського громадянського суспільства.

Важливим завданням порталу є висвітлення діяльності спільних (консолідуючих) ініціатив проєвропейських громадських організацій України, які об’єдналися задля спільного пошуку ефективних відповідей на виклики у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції України.

Основне покликання порталу “Європейський простір” консолідувати проєвропейське громадянське суспільство, надавати громадськості у доступному форматі знання про ЄС та євроатлантичні структури, їхні інституції, правові засади, особливості провадження інтеграційної політики органів влади тощо.

Портал “Європейський простір” пропонує до Ваших послуг обширний масив цікавої та актуальної інформації з європейської та євроатлантичної тематики – новини, анонси заходів, пропозиції навчання, стажування, конкурси. Сайт має потужну інформаційно-довідкову складову, яка представлена Бібліотекою та Каталогом веб-ресурсів. Зручний пошуковий апарат та система рубрикації дозволяють оперативно знаходити потрібну інформацію.

Можливості та сервіси Порталу цим не обмежуватимуться. Уже скоро користувачам буде запропоновано нові інструменти та переваги для налагодження ефективної співпраці у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції, можливість якісно та ефективно презентувати свою діяльність громадськості.

ІАЦ “Громадський простір” та Європейська програма МФВ запрошують усіх активних учасників проєвропейського руху України до співпраці з порталом “Європейський простір” і сподіваються, що ця Інтернет-ініціатива стане ще одним кроком до консолідації проєвропейського громадянського суспільства

Свої пропозиції та коментарі, будь ласка, надсилайте за адресою — info@civicua.org.

 

Джерело: Громадський простір, http://www.civicua.org

Катерина Радченко, відділ PR
тел: +380 (44) 461 97 09 | факс: +380 (44) 486 76 29
eлектронна пошта: radchenko@irf.kiev.ua
офіс: м. Київ, вул. Артема, 46, центральний офіс

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: