Європейський Крим: виставки вуличного мистецтва та рідкісних книг

У Криму триває серія виставок, присвячених європейським містам-побратимам кримських міст і життю в сучасному європейському місті

У Криму триває серія виставок, присвячених європейським містам-побратимам кримських міст і життю в сучасному європейському місті. Їх організовує Сімферопольська міська молодіжна громадська організація “Світло” в межах проекту “Європейська ідентичність кримських міст: сучасний погляд” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

З 23 до 30 січня в Сімферополі, у молодіжному арт-центрі “Карман” (вул. К. Маркса, 3), проходить виставка робіт, присвячених сучасному вуличному мистецтву. На прикладі вуличних арт-робіт кримських і європейських митців буде показано соціальну проблематику, яка турбує мешканців європейських і кримських міст.

З 1 до 7 лютого цю виставку буде представлено також у місті Бахчисарай (бібліотека імені Олександра Пушкіна).

З 25 січня до 2 лютого в Сімферополі, у науковій бібліотеці Таврійського національного університету імені Володимира Вернадського (просп. Вернадського, 4), відбудеться виставка рідкісних європейських книг.

Нагадаємо, з 9 до 16 грудня 2011 року в Сімферополі проходила виставка “Міста-побратими Сімферополь і Гайдельберґ: 20 років дружби та партнерства”.

Сімферопольська міська молодіжна громадська організація “Світло”
(0652) 70 60 73
svitlo.simferopol@gmail.com

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: