ЄВРОПЕЙСКІ ЦІННОСТІ СТАНУТЬ БЛИЖЧИМИ ДО МЕШКАНЦІВ ЛУГАНСЬКУ

23 грудня об 11.00 в приміщенні Луганської обласної універсальної бібліотеки ім. М. Горького (вул.Советська, 78) відбудеться відкриття нового Центру європейської інформації, який створено за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".  

23 грудня об 11.00 в приміщенні Луганської обласної універсальної бібліотеки   ім. М. Горького (вул.Советська, 78) відбудеться відкриття нового Центру європейської інформації.           

 Луганська обласна універсальна наукова бібліотека ім. М.Горького та Луганська обласна громадська організація “Агентство Стійкого розвитку Луганського регіону” запрошують усіх бажаючих взяти участь в урочистому відкритті Центру європейської інформації в місті Луганськ.

Центр європейської інформації створюється в рамках проекту “Євроінтеграційний вибір України для мешканців Луганської області” за підтримки Європейської програми Міжнародного Фонду “Відродження” та  Луганської обласної державної адміністрації.

Метою  проекту є розширення доступу жителів Луганської області до інформації з питань європейської інтеграції України, політики ЄС,  інституцій ЄС, спільних здобутків держав-членів ЄС та України. 

У відкритті Центру візьмуть участь провідні регіональні та національні експерти з європейської інтеграції, представники органів державної влади, науковці, представники ЗМІ, громадські діячі та студентство.

Захід відбудеться 23 грудня 2008 р.

Час проведення: 11.00 – 12.40

Місце проведення: ОУНБ ім.М.Горького.

Адреса: вул.Советська, 78, м.Луганськ

Реєстрація на місці. 

Детальну інформацію можна отримати: 8(0642) 53 73 21 ndatchenko@gmail.com

*****

Мережа Центрів європейської інформації на сьогодні об’єднує 23 Центри, які функціонують на базі обласних наукових універсальних бібліотек по всій Україні, а також пілотний ЦЄІ на базі бібліотеки вищого навчального закладу – Севастопольського національного технічного університету. Центри європейської інформації забезпечують доступ усіх бажаючих до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів з тематики європейської інтеграції, а також проводять просвітницько-інформаційні заходи, спрямовані на популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України.

Детальніше: http://eu.prostir.ua/in/39896.html

 

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: