Європейські стандарти захисту пішоходів: круглий стіл і прес-конференція в Києві

19 червня з 11:00 до 12:30 у Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться круглий стіл, присвячений запровадженню в Україні європейських стандартів захисту пішоходів

19 червня з 11:00 до 12:30 у Києві (ІА “Укрінформ”, вул. Богдана Хмельницького, 8/16) відбудеться круглий стіл, присвячений запровадженню в Україні європейських стандартів захисту пішоходів. Захід проводить ГО “Товариство учасників руху” та Громадська спілка захисту пішоходів “За безпеку пішоходів!” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

О 12:30 відбудеться прес-конференція для журналістів.

Під час заходу відбудеться обговорення проекту Концепції державної цільової програми підвищення безпеки пішоходів на період до 2020 року та презентація посібника “Європейські стандарти щодо захисту пішоходів і практичні аспекти їх застосування в Україні” (ознайомитися з цими матеріалами можна на сайті http://www.pishohid.org.ua/).

До участі у круглому столі запрошено народних депутатів, представників органів влади (ДАІ, Мінінфраструктури), а також громадських організацій і фондів, які опікуються безпекою та культурою дорожнього руху.

Україна посідає перше місце в Європі за показниками смертей і травмувань пішоходів, адже щороку під колесами автомобілів на українських дорогах гине понад 2000 пішоходів (у 2012 році ці втрати склали 2418 осіб). Понад 40% смертельних ДТП в Україні пов’язані саме з наїздами на пішоходів.

Контакти:
Громадська спілка захисту пішоходів
“За безпеку пішоходів!”
Віктор Козоріз
050 20 19 359
kozoriz@meta.ua

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: