Європейські соціально-економічні стандарти адаптуються державними службовцями в Луганській області

27 березня об 10.00 в приміщенні Луганської обласної державної адміністрації (площа Героїв Великої Вітчизняної війни, 3, м. Луганськ) відбудеться круглий стіл на тему "Адаптація європейських соціально-економічних стандартів в Луганській області".           

27 березня об 10.00 в приміщенні Луганської обласної державної адміністрації (площа Героїв Великої Вітчизняної війни, 3, м. Луганськ) відбудеться круглий стіл на тему “Адаптація європейських соціально-економічних стандартів в Луганській області”.           

Мета  заходу підвищити обізнаність представників обласних органів влади щодо останніх заходів  держави в напрямку гармонізації українських та європейських стандартів; обговорити та опрацювати загальну позицію  щодо стану цих справ в Луганській області, проблем та перспектив; визначити напрямки діяльності громадських організацій у даній сфері.

У круглому столі візьмуть участь начальники відділів Головного управління економіки ОДА, представники управління сільського господарства, комітетів  — Держкомпідприємництва України та Держспоживстандарту в Луганській області, експерти громадських організацій, представники ЗМІ.

Круглий стіл проводиться в рамках проекту “Європейський вибір України для мешканців Луганської області”, який реалізується у партнерстві громадської організації “Агентство Стійкого Розвитку Луганського Регіону” та  Луганської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.Горького при підтримці Луганської обласної державної адміністрації. Мета проекту – створення та популяризація діяльності Луганського Центру Європейської Інформації.

Захід відбудеться 27 березня 2009 р.
Час проведення: 10.00 – 12.30 
Місце проведення: зал засідань Луганської ОДА  (5-й поверх, пристрій)

Адреса: вул.Совєтська, 78, м.Луганськ

Реєстрація на місці. 

Детальну інформацію можна отримати: 8(0642) 58-19-98 aladin_2002@mail.ru

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: