Європейські молодіжні організації закликають до примирення в Україні

Європейський молодіжний форум засуджує насильство в Україні та розгортання збройного конфлікту в південно-східних областях

Європейський молодіжний форум засуджує насильство в Україні та розгортання збройного конфлікту в південно-східних областях. Про це йдеться в резолюції, яку було ухвалено 26 квітня під час засідання Ради членів форуму. Від України участь у засіданні взяла президент Української асоціації студентського самоврядування Єлизавета Щепетильникова, візит якої відбувся за підтримки Європейської програмної ініціативи Міжнародного фонду “Відродження”.

У резолюції йдеться про занепокоєння європейської молоді подіями, які розгортаються в Україні. Члени форуму висловлюють підтримку молодіжним організаціям, які працюють задля відновлення миру на території держави.

Європейська молодь звертається до осіб, від яких залежить вирішення ситуації, з закликом мирно вирішити конфлікт і забезпечити повагу до національного суверенітету, громадських, політичних, економічних, соціальних і культурних прав людини.

Підписанти резолюції закликають Євросоюз і Раду Європи відкрити можливості для української молоді, спрямовані на підвищення її активності й розвиток демократичних молодіжних структур. Вони вимагають дати можливість молодіжним організаціям із країн Східного Партнерства ініціювати проекти в межах програми “Erasmus +”.

На підтримку резолюції висловилися національні ради молоді європейських країн та міжнародні молодіжні організації.

Контакти:
Українська асоціація студентського самоврядування
Єлизавета Щепетильникова
lissashch@uass.org.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: