Європейська програма пропонує обговорити проекти чотирьох конкурсів

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” виносить на громадське обговорення проекти чотирьох конкурсів

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” виносить на громадське обговорення проекти чотирьох конкурсів. Зауваження та пропозиції слід надсилати до 17:00 26 квітня.

Мета майбутнього конкурсу “Громадське лобіювання впровадження стандартів ЄС в Україні” – посилити громадське лобіювання впровадження стандартів ЄС у низці сфер в Україні, зокрема згідно з зобов’язаннями в межах Порядку денного асоціації та майбутньої Угоди про асоціацію з ЄС.

Мета майбутнього конкурсу “Розвиток міжнародної співпраці ЗМІ України задля висвітлення європейських стандартів життя громадян” – висвітлення європейських стандартів, практик і цінностей на конкретних прикладах із повсякденного життя людей у країнах ЄС шляхом започаткування та розвитку співпраці між редакціями українських ЗМІ й іноземними редакціями та кореспондентами у країнах ЄС.

Мета майбутнього конкурсу “Навчання для ЗМІ – як цікаво висвітлювати європейську інтеграцію” – розвинути у представників ЗМІ вміння й навички цікаво висвітлювати тематику європейської інтеграції шляхом проведення тематичних тренінгів.

Мета майбутнього конкурсу “Аналіз впливу Асоціації з Європейським Союзом на соціальні групи, галузі економіки та регіони України” – здійснити аналіз та організувати дискусію щодо впливів Угоди про асоціацію з Європейським Союзом на конкретні галузі економіки, соціальні групи, регіони України.

Контакти:
Європейська програма
Дмитро Шульга
(044) 461 95 00
shulga@irf.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: