Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” проводить серію заходів в рамках відзначення Дня Європи

Європейська програма Міжнародного фонду "Відродження" проводить серію заходів в рамках відзначення Дня Європи

14 травня, м.Київ

Участь у заходах Європейського містечка на Хрещатику, зокрема, у павільйоні публічних дебатів та павільйоні громадських організацій

 

14 травня, м.Київ

Спортивно-освітнє свято “Молодь за спорт, спорт  задля мирної  Європи”, в якому візьмуть участь  команди (представники шкільних євроклубів) з 25 навчальних закладів столиці.

Місце проведення – парк ім. Т.Г.Шевченка. 14.00 — урочистий мітинг, 14.30 — старт пробігу миру, присвяченого 60-річчю визволення Європи від фашистської загрози та святкуванню Дня Європи в Києві. 15.00 – 17.30 спортивно-розважальні заходи, зокрема,  веселі старти, вікторини і конкурси “Наскільки ми знаємо Європу” та багато іншого для школярів-учасників, молоді та всіх гостей свята.

Організатор заходу — Асоціація керівників шкіл м. Києва у співпраці з Шевченківською районною адміністрацією у м. Києві, Європейською Програмою Міжнародного Фонду “Відродження” та Представництва Європейської Комісії в Україні.

 

19 – 22 травня, м.Київ

Європейський форум освітніх неурядових організацій “Єдність освітян – єдність громадянського суспільства”.

Організатори: Асоціація керівників шкіл м. Києва та Київський ліцей бізнесу у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Європейською програмою Міжнародного Фонду “Відродження”, Представництвом Європейської Комісії в Україні.

Мета заходу полягає у розробці організаціями громадянського суспільства стратегії спільних дій, спрямованої на консолідацію діяльності НУО в Європі і, зокрема, в Україні щодо впливу на формування європейської освітньої політики та побудови ефективної партнерської мережі для реалізації європейського виміру в освіті.

Учасники заходу — члени правління Європейської Асоціації керівників шкіл (ESHA), національні координатори асоціацій керівників шкіл з 23 країн Європи, представники освітянських та просвітницьких неурядових організацій України, аналітичних та моніторингових інституцій.

 

19 травня, м.Одеса 

Участь у заходах Європейського містечка, зокрема, у павільйоні громадських організацій

 

20 травня, м.Донецьк

Участь у заходах Європейського містечка, зокрема, у павільйоні громадських організацій

 

20 – 22 травня, м.Донецьк

Міжнародний науково-методичний семінар “Викладання європейських студій” для викладачів вищих навчальних закладів, що викладають навчальні дисципліни, предмет яких включає питання європейської інтеграції, а також тих, хто бажає викладати європейські студії в майбутньому.

Організаторами семінару є кафедра менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Донецького державного університету управління та Донецька обласна молодіжна організація “Євроклуб” у співпраці з Європейською програмою Міжнародного фонду “Відродження”.

 

Заходи спільно з порталом для неурядових організацій України “Громадський простір”

 

Портал “Громадський простір” — з метою засвідчення участі громадських організацій в поширенні євроінтеграційних прагнень та знань серед української громади — проведе в рамках святкування Дня Європи в Україні такі заходи:

 

14 – 31 травня:

  • Інтернет-опитування громадської думки “Україна на шляху до Європи” для визначення пріоритетів євроінтеграційної політики України. Інтернет-опитування  проходитиме на сайті http://eu.civicua.org
  • Віртуальне наметове містечко найкращих проектів у сфері євроінтеграції неурядових організацій України на сайті http://eu.civicua.org
  • Організація Вікторини до Дня Європи на сайті  http://eu.civicua.org

Портал “Громадський простір” (www.civicua.org)– ресурс для неурядових організацій України, який покликаний сприяти віртуальному спілкуванню української НУО-спільноти та надавати інформаційну й технологічну підтримку організаціям громадянського суспільства. Проект Портал “Громадський простір” реалізується за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”.

 

Міжнародний фонд “Відродження”
Європейська програма


• Ірина Солоненко, Менеджер програми
E-mail: solonenko@irf.kiev.ua

• Дмитро Шульга, Координатор проектів
E-mail: shulga@irf.kiev.ua

•Ганна Акопян, Асистент програми
E-mail: akopyan@irf.kiev.ua

Тел.: (380 44) 492 98 74/75
Факс: (380 44) 492 96 65
Адреса: вул. Ігоревська, 7A, Київ, Україна
https://www.irf.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: