Європейська програма МФВ провела міжнародну робочу зустріч

13 жовтня 2004 року Європейська програма  Міжнародного фонду "Відродження" провела зустріч представників посольств країн-членів Європейського Союзу до України, Представництва Європейської Комісії в Україні та окремих європейських донорських організацій.

13 жовтня 2004 року Європейська програма  Міжнародного фонду “Відродження” провела зустріч представників посольств країн-членів Європейського Союзу до України, Представництва Європейської Комісії в Україні та окремих європейських донорських організацій.

Основні завдання зустрічі полягали у представленні Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та компонентів інших програм Фонду, що стосуються європейської інтеграції, а також обговоренні можливостей співпраці різних європейських донорів з метою підтримання проектів та ініціатив громадських організацій, що спрямовані на сприяння європейської інтеграціїї України.

У зустрічі взяли участь представники посольств Бельгії, Угорщини, Великобританії, Латвії, Франції, Фінляндії, Німеччини в Україні, Представництва Європейської Комісії в Україні, Молдові та Бєларусі, Європейської Бізнес Асоціації та Фонду імені Конрада Аденауера в Україні.

Дмитро Шульга, менеджер “Європейської програми”
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: shulga@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а, к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: