“Європейська Олімпіада – 2009” оголошує своїх переможців

"Європейська Олімпіада – 2009" оголошує своїх переможців   У Луцьку 6 травня 2008 року за сприянням Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Управління у справах сімї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, Міжнародного фонду "Відродження"  відбувся фінал конкурсу серед школярів "Європейська Олімпіада".   

У Луцьку 6 травня 2008 року за сприянням Управління освіти і науки Волинської облдержадміністрації, Управління у справах сімї, молоді та спорту Волинської облдержадміністрації, Міжнародного фонду “Відродження”  відбувся фінал конкурсу серед школярів “Європейська Олімпіада”. 

Конкурс серед школярів “Європейська Олімпіада” вже традиційно пятий рік поспіль розпочинає серію заходів до Дня Європи, які протягом квітня-травня цього року проводить Центр Європейської Інформації міста Луцька (Центр Громадських Молодіжних Організацій Волині “Наша справа”) Учасниками конкурсу стали учні старших класів, переможці з кожного районного центру та міста Волинської області.

Метою конкурсу є надання можливості учнівській молоді проявити свої знання щодо обізнаності про Європейський Союз, а також підтримати обдарованих її представників. Участь школярів в такому інтелектуальному змаганні стимулюватиме їх до самовдосконалення власних знань, підвищення професійного рівня, розвиток творчого потенціалу.

Члени конкурсної комісії та організатори привітали учасників з Днем Європи.

Вітальним словом розпочав конкурс заступник голови Волинської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань Кравчук Святослав Євгенович і  подякував учасникам Олімпіади за те, що вони зробили крок до нового спілкування, задали напрямок і приклад своїм колегам. При цьому він зазначив: “Важливим є те, щоб ми цінували європейські цінності… Памятайте, що Ви є українцями, а значить — європейцями”

Заступник управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації Загрева Валентина Ярославівна побажала всім перемог та наголосила, що Європейська Олімпіада дає можливість всім учням проявити себе і допоможе у виборі майбутньої професійної діяльності. Великий вклад у проведення конкурсу в районних центрах та містах зробили  районні та міські відділи.

Заступник начальника управління у справах сімї молоді та спорту Волинської обласної державної адміністрації Дмитришин Ігор Ярославович привітіав учасників та вчителів Олімпіади наступними словами: “Я вірю, що настане день, коли ми з гордістю зможемо увійти у Європейську Спільноту”

Директор Центру Європейської Інформації Басюк Ліна Василівна, розповіла про ідею відзначення обєднання Європи у країнах-членах ЄС, а також запросила учасників відвідати інші фестивалі, конкурси, що будуть відбуватися до Дня Європи по всій Волинській області.  

Основою конкурсу стало тестування волинських школярів на знання про країни Європи та Європейський Союз. Учні шукали відповіді на запитання з історії, георафії економіки та політики європейських країн і ЄС. Перше місце у конкурсі зайняла Шулятицька Надія, учениця ЗОШ № 1 м . Володимир-Волинського, друге місце отримав Мацко Микола, учень ЗОШ № 23 м . Луцька, третє місце – Сущик Анастасія, учениця НВК № 13 м . Ковель.

Роботи декоративно-творчого конкурсу “Україна і Європейський Союз у майбутньому” вразили всіх присутніх своєю оригінальністю та складністю виконання малюнків та тровчих робіт. На розгляд було подано близько 60 творчих робіт. Конкурсній комісії було досить не легко оцінити роботи, адже кожна з них була креативним “шедевром”, яке відображали дитяче бачення України серед інших європейських держав. І все ж таки переможцями стали: перше місце — Матвеєв Богдан, учень сьомого класу Горохівського НВК-ЗОШ I-III ст. з роботою “Україна-ЄС”, друге місце – Кононович Оксана учениця НВК-ЗОШ I-III ст. № 1 смт. Іваничі з малюнком “Голуб з прапорами Європи”, третє місце – Куртін Віктор, Марчак Віктор, Шкуропат Віталій з роботою “Звіримо час”, — справжній європейський годинник (прим. автора).  

 Переможці конкурсів отримали цінні призи та дипломи. Бажаємо всім європейського травня, адже Дні Європи продовжуються.

 

 

Прес-центр Центру Європейської Інформації

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: