Євроклубівці Вінниччини розпочали святкування Дня Європи

12 травня у Вінницькій обласній універсальній бібліотеці ім.  К.А. Тімірязєва відбулася зустріч шкільних європейських клубів м. Вінниці та області, розпочавши святкування Днів Європи-2009 у Вінниці. В рамках зустрічі відбувся конкурс "Креативна Європа очима вінничан" та презентація результатів обласного конкурсу  "Пізнаймо Вінниччину!". Організаторами заходу виступили громадські організації "Вінницький регіональний центр інформації "Креатив" та "Філософія Серця", Центр європейської інформації у м. Вінниця, Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва, у партнерстві з управлінням освіти і науки Вінницької ОДА та управлінням освіти Вінницької міської ради, за підтримки Офісу Ради Європи в Україні та Представництва Європейської Комісії в Україні.

12 травня у Вінницькій обласній універсальній бібліотеці ім.  К.А. Тімірязєва відбулася зустріч шкільних європейських клубів м. Вінниці та області, розпочавши святкування Днів Європи-2009 у Вінниці. В рамках зустрічі відбувся конкурс “Креативна Європа очима вінничан” та презентація результатів обласного конкурсу  “Пізнаймо Вінниччину!”. Організаторами заходу виступили громадські організації “Вінницький регіональний центр інформації “Креатив” та “Філософія Серця”, Центр європейської інформації у м. Вінниця, Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К. А. Тімірязєва, у партнерстві з управлінням освіти і науки Вінницької ОДА та управлінням освіти Вінницької міської ради, за підтримки Офісу Ради Європи в Україні та Представництва Європейської Комісії в Україні.

Захід розпочався конкурсом “Креативна Європа очима вінничан” серед шкільних європейських клубів на краще креативне представлення європейських країн в рамках відзначення “Європейського року креативності та інновацій”. Конкурс був ініційований Центром європейської інформації у м. Вінниця, що діє за сприяння Міжнародного Фонду “Відродження”, та підтриманий Офісом Ради Європи в Україні. В конкурсі, що спрямований на підвищення рівня обізнаності молоді Вінниччини про Європу, взяло участь  12  шкільних євроклубів м. Вінниці та 3 євроклуби  зі шкіл області. Учасники представили 12 країн Європи, проявивши креативність та оригінальність: вони співали на французькій і польській мовах, танцювали мальтійські та грецькі танці, пригощали учасників зустрічі національними стравами Румунії, Німеччини та Мальти, а також навели цікаві факти про країни Європи, презентувавши відео та стіннівки.

Перемогу у конкурсі “Креативна Європа очима вінничан”” на краще креативне представлення європейських країн здобули: євроклуб “Freedom” СЗОШ №35 м. Вінниця (І місце), євроклуб “Мандрівник” НВК: ССЗШ І ст.-гімназія №1 м. Вінниці (ІІ місце), євроклуб “Пан-Європа” НВК: школа-гімназія №23 (ІІІ місце) і отримали цінні  призи від Офісу Ради Європи в Україні.

З метою поширення досвіду діяльності євроклубів, який ґрунтується на європейських цінностях та активній участі молоді в суспільному житті, в рамках зустрічі євроклубів відбулася презентація виставки “Пізнаймо Вінниччину!”. Виставка була представлена інформаційно-пошуковими роботами шкільних європейських клубів про маловідомі культурні та історичні пам’ятки Вінниччини в рамках обласного конкурсу “Пізнаймо Вінниччину!”, який спрямований на консолідацію молоді у збереженні історичної та культурної спадщини нашого регіону як європейської цінності. Конкурс “Пізнаймо Вінниччину!” проводився громадськими організаціями “Вінницький регіональний центр інформації “Креатив” та “Філософія Серця” в рамках програми “Чемпіони європейської освіти” проекту громадської організації  “Європейський діалог”  “Європейська освіта для неурядових ініціатив”. 8 шкільних  євроклубів — переможців конкурсу отримали цінні призи від головного партнера конкурсу  “Пізнаймо Вінниччину!” – Представництва Європейської Комісії в Україні.

На завершення зустрічі шкільних євроклубів відбулася інтерактивна гра “Євробінго”, під час якої учасники отримали призи з символікою ЄС від Представництва Європейської Комісії в Україні.

 

Контакти:

Оксана Бондар,

Голова громадської організації “Вінницький регіональний центр інформації “Креатив”

тел: +38-097-3913590, тел.: +38-0432-524580

e-mail: kreativ.vinnitsa@gmail.com

 

Юлія Грига,

Голова громадської організації

“Філософія Серця”

тел.: 8-067-7756631

e-mail: hriha@svitonline.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: