“Євроінтеграція стає ближчою”: тренінги для журналістів східних областей

Донецький міський молодіжний центр мистецтв “ЕкоАрт” запрошує представників ЗМІ Харківської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Луганської областей на тренінги “Євроінтеграція стає ближчою”

Донецький міський молодіжний центр мистецтв “ЕкоАрт” запрошує представників ЗМІ Харківської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської та Луганської областей на тренінги “Євроінтеграція стає ближчою”. Ініціативу підтримує Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Перший тренінг відбудеться 2-3 листопада, другий – 30 листопада – 1 грудня в Донецьку.

За підсумками тренінгів і практичних завдань буде підготовано електронний посібник для журналістів.

Завдання тренінгів:
– навчити журналістів основ аналізу й обробки інформації про євроінтеграцію;
– ознайомити журналістів із внутрішніми аспектами та стандартами життя країн ЄС на конкретних прикладах у різних сферах;
– відпрацювати подання інформації на тему євроінтеграції в різних сферах життя України (економіка, соціальна сфера, культура, екологія тощо), ознайомити журналістів із найкращими практиками написання матеріалів про життя в ЄС;
– розглянути актуальні питання співпраці України та ЄС.

Кількість учасників – 25 (по 5 від кожної області).

Вимоги до претендентів:
– робота на посаді журналіста, позаштатного кореспондента, редактора місцевого друкованого видання (перевагу надаватимуть претендентам із малих міст і сіл);
– обов’язкове відвідування обох тренінгів;
– готовність активно працювати під час тренінгів і застосовувати отримані знання на практиці, а також регулярно писати статті й замітки на теми євроінтеграції під час і після тренінгів.

Для участі у відборі слід заповнити заявку українською або російською мовою та надіслати її на електронну адресу eurocult.ua@gmail.com або передати в офіс організації (83114, м. Донецьк, вул. Щорса, 108, офіс 14, Центр мистецтв “ЕкоАрт”) до 18 жовтня. До заявки потрібно додати лист підтримки від ЗМІ, у якому видання дає згоду на участь журналіста у тренінгах і згоду публікувати матеріали на тему євроінтеграції. Заявок без листів підтримки не розглядатимуть. У темі повідомлення слід зазначити “Заявка на тренінг”, своє прізвище й область (наприклад, “Заявка на тренінг, Іванов, Донецька”). Назва файлу також має складатися з області та прізвища (наприклад, “Донецька_Іванов”).

Про результати розгляду заявок учасників повідомлять до 25 жовтня.

Організатори забезпечують проживання, харчування, роздаткові матеріали та відшкодовують витрати на проїзд в один бік за наявності оригіналів квитків на автобус чи поїзд (плацкарт або купе).

Контакти:
Донецький міський молодіжний центр мистецтв “ЕкоАрт”
Анна Кузіна
095 50 31 265
eurocult.ua@gmail.com

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: