“Євроавтобус” вирушив у подорож Україною

В Україні стартував проект із активізації містечкової та селищної молоді “Євроавтобус-4”

В Україні стартував проект із активізації містечкової та селищної молоді “Євроавтобус-4”. Проект організував Харківський осередок Молодіжної громадської організації “Фундація регіональних ініціатив” за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

12 учасників міжнародної молодіжної команди з восьми країн ЄС узяли участь у параді Шумана у Варшаві та зустрілися з молоддю країн ЄС. Під час тритижневої подорожі Україною вони проводитимуть тренінги, круглі столи, реалізовуватимуть мініпроекти з місцевою молоддю, а також організують святкування Днів Європи. Учасники проекту відвідають 12 населених пунктів у 8 областях України.

Вперше на борту Євроавтобуса перебуватимуть представники ЗМІ, що висвітлюватимуть проект, а у заходах у населених пунктах братимуть участь усі охочі.

“Минулого року результатом проекту стало створення декількох молодіжних громадських організацій. Ми сподіваємося, що цьогорічний проект перевершить усі наші сподівання й активність молоді під час приїзду “Євроавтобуса-4” переросте в громадську активність їхніх організацій”, – заявила координатор проекту Дарина Барсукова.

Детальний маршрут “Євроавтобуса” можна дізнатися тут.

Контакти: Фундація регіональних ініціатив, Дарина Барсукова, 050 162 50 31, info@eurobus.org.ua

***

Мета Європейської програми – сприяти європейській інтеграції України шляхом фінансової й експертної підтримки громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: