Євроавтобус вирушив із Варшави в подорож Україною

У Варшаві на Параді Шумана стартував проект “Євроавтобус”

12 травня у Варшаві на Параді Шумана стартував проект “Євроавтобус”. Його подорож організовує Фундація регіональних ініціатив (Харків) за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та Представництва Європейського Союзу в Україні.

Команда проекту, до якої входять громадяни Німеччини, Латвії, Литви, Болгарії, Словаччини, Польщі й України, пройшла урочистою ходою головною вулицею Варшави з прапорами та символікою ЄС та України. Цього року в Параді взяли участь близько 500 хлопців і дівчат різного віку. Після того Євроавтобус вирушив у мандрівку містечками й селами України.

“Мета кожного “Євроавтобуса” – надихнути молодь у містечках України. Для цього ми стартуємо з Параду Шумана, який дуже класно заряджає атмосферою Європи та бажанням змінювати світ навколо себе. І цей заряд команда “євроавтобусантів” буде передавати молоді з українських населених пунктів”, – сказав Антон Шигімага, співкоординатор проекту.

Нагадаємо, у відібраних на конкурсній основі населених пунктах команда Євроавтобуса влаштує свято – відзначення Дня Європи – та втілить у життя громадську ініціативу. Також буде проведено тренінги на тему євроінтеграції та суспільно корисних справ, конкурси, вікторини.

Фундація регіональних ініціатив
Світлана Охович
ohovich@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: