“Євроавтобус” стартує з Параду Шумана у Варшаві

12 травня на Параді Шумана у Варшаві стартує міжнародний євроінтеграційний молодіжний проект “Євроавтобус”

12 травня на Параді Шумана у Варшаві стартує міжнародний євроінтеграційний молодіжний проект “Євроавтобус”. Його подорож організовує Фундація регіональних ініціатив (Харків) за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження” та Представництва Європейського Союзу в Україні.

На Параді учасники з України та країн ЄС пройдуть колоною поруч з автобусом, у якому в наступні два тижні будуть подорожувати по Україні (Львів, Канів, Кіровське, Перещепине, Музиківка, Авдіївка, Сєвєродонецьк).

“На Параді Шумана завжди з неабиякою цікавістю сприймають “євроавтобусантів”: фотографують, запитують про яскравий автобус, журналісти беруть інтерв’ю та знімають. Сподіваюсь, що й цього року Парад пройде весело та запам’ятається учасникам надовго”, – відзначив Юрій Сулима, головний координатор проекту.

Нагадаємо, Україною подорожуватиме команда, що складається з 12 молодих людей із країн Євросоюзу та чотирьох молодих українців. У відібраних на конкурсній основі населених пунктах команда Євроавтобуса влаштує свято – відзначення Дня Європи – та втілить у життя громадську ініціативу. Також буде проведено тренінги на тему євроінтеграції та суспільно корисних справ, конкурси, вікторини.

Фундація регіональних ініціатив
Світлана Охович
ohovich@gmail.com

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: