“Євроатлантична весна 2008” на Харківщині

17 квітня 2008р.  на Харківщині стартує проект "Євроатлантична весна 2008", в рамках якого буде проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів для населення регіону. Даний проект реалізовується Харківським Фондом місцевої демократії, Харківським Євроклубом за сприяння Харківської обласної державної адміністрації та підтримки Європейської програми Міжнародного фонду "Відродження".  

17 квітня 2008р.  на Харківщині стартує проект “Євроатлантична весна 2008”, в рамках якого буде проведено ряд інформаційно-просвітницьких заходів для населення регіону. Даний проект реалізовується Харківським Фондом місцевої демократії, Харківським Євроклубом за сприяння Харківської обласної державної адміністрації та підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”.

Програма Інформаційно-просвітницьких заходів

в рамках проекту “Євроатлантична весна 2008”

(Харківська область)

 

Дата

Назва заходу

Стислий зміст

 

17 квітня 2008 року

 

Відкриття “Євроатлантичної весни 2008” в Харківській області

 

Урочисте відкриття “Євроатлантичної весни 2008” за участю іноземних і вітчизняних гостей (місце проведення — актова зала Харківського Національного університету ім.В.Н.Каразіна);

–   прес-конференція;

–   круглий стіл

 

18 квітня 2008 року

Дискусія на тему “НАТО — вчора і сьогодні: що змінилося”

М.Чугуїв

Мета дискусії — виявити сприйняття НАТО ветеранами війни та представниками сучасного покоління військовослужбовців, отримати відповідь на питання: чим відрізняються погляди у ветеранів та молодих військовослужбовців.

 

19 квітня

2008 року

 

Проведення

Дня відкритих дверей в Європейському Центрі

 

Інформування мешканців міста про роботу Європейського Центру.

24 квітня

2008 року

Дискусія на тему “Роль громадських організацій в країнах Євросоюзу”

 

Дискусія проходитиме в ЦЄI за участю представників Польського, Німецького та  Французького Культурних Центрів міста Харкова.

Мета дискусії – визначення ролі громадськості в інтеграційних  процесах.

25

квітня 2008 року

Проведення дискусії на тему “Україна – ЄС – НАТО: за і проти”

Дискусія буде проведена в Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України, де знаходиться єдина в Харкові кафедра європейської інтеграції. Планується обговорити ситуацію про стан інформаційних ресурсів для викладачів, їх позицію та направленість інформації, яка надається студентам. Під час дискусії планується виявити настрої безпосередньо викладачів та студентів.

 

7травня 2007

Дискусія “Що я знаю про ЄС”

Гімназія,  м. Нова Водолага

 

 

 

 

 

 

 

15 травня 2008

Форум Євроклубів Харківської області

( 30 Євроклубів, 200-250 учасників)

Будуть підведені підсумки та нагороджені кращі шкільні Євроклуби 2007 року, визначені переможці фотоконкурсу та конкурсу малюнків  “Україна європейська”. Кращі роботи будуть виставлені в залі та запропоновані для огляду учасникам  і гостям Форуму.

17 травня

2008 року

Круглий стіл

“Духовні та культурні цінності в країнах Євросоюзу”

 

Круглий стіл проходитиме в районній бібліотеці м. Змійова.

 

 

23травня 2008 року

Круглий стіл на тему “Система освіти в Європейському Союзі та Україні: порівняль-ний аналіз”

 

Учасникам круглого столу буде запропоновано проаналізувати системи освіти в ЄС та Україні, визначити плюси і мінуси двох систем (місце проведення –  приміщення Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут”)

 

24 травня 2008 року

Святкування Дня Європи

Відзначення Дня Європи в Україні на центральній площі міста Харкова за участю керівництва області і міста, вітчизняних та іноземних гостей (виставка євроклубів, концерт тощо).

 

27 травня 2008 року

Закриття “Євроатлантичної весни 2008”

Проведення підсумкової конференції “Україна-ЄС-НАТО: чи стали ми ближче?” за участю представників Фонду Місцевої Демократії, Центру громадської політики, Головного управління зовнішньоекономічних зв’язків та європейської інтеграції облдержадміністрації. Планується запросити представників дипломатич-них установ, акредитованих в Харкові (Республіки Польща, Російської Федерації, Австрії, Словенії), вчених, експертів з Києва, Донецька, Полтави, Сум. Заплановано випуск матеріалів конференції.

 

29травня

2008 року

 

Проведення прес-конференції та презентації  результатів виконання проекту

 

Проведення підсумкової прес-конференції за участю представників облдержадміністрації, Фонду “Відродження”, керівників та учасників проекту.

 

           

Більш детальна інформація:   Ольга Мірошник, керівник проекту, Президент Фонду місцевої демократії (тел. 771 07 92, 731 60 44; e-mail: fmd-kharkiv@ukrpost.ua)

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: