Євген Бистрицький прокоментував ідею обмежити роботу громадських організацій

Євген Бистрицький заявив, що намір обмежити роботу міжнародних неурядових інститутів суперечить євроінтеграції України

Намір обмежити роботу міжнародних неурядових інститутів суперечить обраному Україною курсу на інтеграцію в ЄС. Про це заявив Виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” Євген Бистрицький у коментарі “Коммерсантъ-Украина” стосовно інформації про те, що представники Партії регіонів готують законопроект, покликаний забезпечити контроль за фінансуванням громадських організацій в Україні.

“Якщо в Україні буде ухвалено закон, що, як у Білорусії чи Росії, поставить перешкоду на шляху незалежних дій громадських організацій, це перекреслить вступ України в Євросоюз”, – підкреслив Євген Бистрицький.

Він вважає, що багато в чому завдяки роботі міжнародних фондів в Україні й існує демократія, оскільки місцевий бізнес не ризикує фінансувати критиків влади та вимагати від неї прозорості, хоча при цьому й бере участь у благодійних проектах.

За інформацією видання, у Партії регіонів розпочали роботу над законопроектом, який має передбачати, що фінансувати неурядові організації в Україні можуть тільки українські громадяни.

***

Місія Міжнародного фонду “Відродження” – фінансово й організаційно сприяти становленню відкритого, демократичного суспільства в Україні шляхом підтримки значущих для його розвитку громадських ініціатив.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: