Конференція “Європейський вибір України: прогрес та перспективи”

19 листопада у Києві відбудеться конференція «Європейський вибір України: прогрес та перспективи», яку організовує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) і проект "Громадська синергія"

19 листопада у Києві відбудеться конференція «Європейський вибір України: прогрес та перспективи», яку організовує Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ІЕД) і проект “Громадська синергія”.

Під час заходу планується обговорити поточні результати реалізації Угоди про асоціацію, її здобутки та виклики, подискутувати про ситуацію з виконанням Угоди на регіональному рівні, зокрема про участь громадськості у цьому процесі, а також поміркувати, якими можуть бути формати співпраці України та ЄС у майбутньому.

Також під час заходу відбудеться презентація двох книг «Поглиблення відносин між ЄС та Україною: Що, чому і як?» (друге видання) та «Боротьба за належне врядування у Східній Європі», які підготовлені українсько-бельгійською командою дослідників під керівництвом Майкла Емерсона (CEPS) та Вероніки Мовчан (ІЕД).

Місце проведення:Конференц-хол ДЕПО за адресою вул. Антоновича 50.

Час проведення: 19 листопада 2018, початок о 10:00 (реєстрація з 09:30)

Англійські версії книг можна безкоштовно скачати за посиланням: http://www.3dcftas.eu/news/four-books-progress-towards-good-governance-eastern-europe

Українські примірники можна буде безкоштовно отримати на заході, а електронні версії з’являться у вільному доступі після 19 листопада 2018 року.

Для участі у заході просимо зареєструватися: https://goo.gl/forms/c8hMnHfCEcc5ZkbY2

З питань інтерв’ю та акредитації преси пишіть: riznyk@ier.kiev.ua. Контактна особа: Віталій Різник, менеджер з комунікацій ІЕД.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: