Етнічна толерантність у Криму: перепис, документи, фестиваль

Опубліковано 2-й випуск інформаційного бюлетеню “Разом на рідній землі”, присвяченого етнічній толерантності в Криму

Опубліковано 2-й випуск інформаційного бюлетеню “Разом на рідній землі”, присвяченого етнічній толерантності в Криму. Видання підготував Євпаторійський центр регіонального розвитку в межах проекту “Дослідження стану міжетнічної толерантності в молодіжному середовищі Криму” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

У випуску наведено дані перепису населення 2001 року щодо національного складу автономії, проаналізовано нормативно-правові акти Верховної Ради Криму з захисту прав і свобод громадян різних національностей, а також зроблено огляд фестивалю “Армянський базар 2011”, який відбувся 19 листопада в місті Армянськ.

Євпаторійський центр регіонального розвитку
(06569) 2 90 60
ecrr@ukr.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: