25 організацій пройшли до другого туру екоініціативи EPAIU (інтерактивна мапа)

Усього нам надійшло 65 анкет, з них 61,5% – із 20 областей України, а 38,5% – з Києва

 

Команда Програми «Демократична практика» рада оголосити організації, які пройшли до другого туру Конкурсу «Підвищення організаційної спроможності інститутів громадянського суспільства, які працюють в екологічній сфері» (Environmental Policy and Advocacy Initiative for Ukraine (EPAIU)).

Усього нам надійшло 65 анкет, з них 61,5% – із 20 областей України, а 38,5% – з Києва. Семеро аплікантів були з районних центрів різних областей, по двоє – із сіл і селищ.

Найактивнішою серед областей стала Івано-Франківська область – з трьома анкетами з Коломиї, Косова й Верховини. Серед обласних центрів лідерами є Харків (5 анкет), Львів (4), Дніпро (3); Івано-Франківськ, Чернівці і Чернігів (по 2 анкети). Не надійшло жодної анкети із Вінницької, Закарпатської, Сумської і Черкаської областей.

Стосовно досвіду співпраці з МФВ, 18 організацій раніше отримували гранти від наших програм, 7 подавали проектні пропозиції, які відхилили. Решта 40 (61,5%) – подавалися до МФВ вперше.

Інформацію про 25 організацій, що були відібрані до участі у другому турі, дивіться на карті.

Географічно: 15 організацій (60%) є з регіонів України, в т.ч. 4 з районних міст і 2 із селищ. 10 організацій (40%) – з Києва.

По областях, лідером є Харківська обл. (4), Ів-Франківська (3), Діпропетровська (2). По одній організації пройшли з м. Кропивницького, м. Полтави, м. Львова, м. Рівного, Миколаївської і Донецької областей.

З 25 організацій 8 були або є грантерами МФВ, 5 подавали проектні пропозиції, які були відхилені, 12 (48%) вперше подали заявку до МФВ. Тобто 68% відібраних до 2-го етапу організацій-аплікантів ще не мали грантової історії в МФВ.

Наступний крок для відібраних учасників – проектна пропозиція на отримання підготовчого малого інституційного гранту. Вони також пройдуть організаційний та фінансовий аудити. Підтримати проектні пропозиції чи ні, вирішуватиме незалежна Конкурсна комісія.

Детальніше про те, що чекає організації на другому й третьому етапі Конкурсу, ви знайдете тут.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: