Енергія Євромайдану – в малі громади: друга навчальна сесія

28 березня у Львові відбудеться друга навчальна сесія в рамках проекту «Енергія Євромайдану – в малі громади». Цього разу в навчальній програмі візьме участь спеціальний он-лайн гість Віта Базан – координатор спільнокошт-проекту BigIdea.

28 березня у Львові відбудеться друга навчальна сесія в рамках проекту «Енергія Євромайдану – в малі громади». Цього разу  в навчальній  програмі візьме участь спеціальний он-лайн гість Віта Базан – координатор спільнокошт-проекту BigIdea.

Близько 40 активних мешканців малих міст та сіл Західної України продовжать  навчальну програму щодо реалізації власних ідей.  Навчальна програма відбувається в рамках проекту  «Енергія Євромайдану – в малі громади», який  втілює ГО “ЦеГрІн” у партнерстві з ГО “Яскраве життя” (Львів) за  підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

На заході молодь зможе дізнатися, що конкретно потрібно робити для реалізації власних ініціатив.  

Тренери Віталій Загайний, Наталя Міхнова та Мар’яна Малачівська-Данчак, розкажуть про усі особливості співпраці з органами влади, підготовку проектів, а також про практичний менеджмент втілення ідей, пошук  і залучення коштів.

«Є багато хороших, цікавих ідей, які справді можна втілити, просто дуже часто молодим людям не вистачає практичних вмінь для успішної реалізації проектів. Ми хочемо розповісти, які конкретні кроки потрібно зробити, щоб  перетворити  просто ідею на результативний проект. Не важливо, чи це прибирання міського парку чи відкриття молодіжного центру розвитку, завжди потрібно використовувати правильний алгоритм дій, який забезпечить успіх ідеї. Ці знання зможуть  відкрити перед молодими людьми нові горизонти. Переконана, що  більшість представлених ідей будуть вдало реалізовані», – розповіла керівник проекту Наталя Міхнова.

Он-лайн гість Віта Базан, координатор спільнокошт-проекту biggggidea.com розповість учасникам заходу про інноваційні  можливості залучення фінансування.

Також учасники програми представлять свої проекти і разом з тренерами обговорять особливості їх реалізації.

Мета проекту «Енергія Євромайнану в малі громади» – передати професійні знання та навики для втілення змін у громадах активістам із малих населених пунктів Західної України та з допомогою експертів і менторів  підготувати мікро-проекти для реалізації у цих місцевостях.

Контакти: Міхнова Наталя, mikhnova.n@gmail.com, 380676705600

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: